Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Jak się prezentuje?

27.11.2019 14:04
Foto: kadr z serialu Fot. kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO

Gdyby wytwórnia Disney zdecydowała się na aktorską wersję "Krainy Lodu", któż lepiej pasowałby do roli Elsy niż srebrnowłosa Khaleesi?

W ostatnich latach zapanowała moda na tworzenie aktorskich wersji popularnych bajek. Za nami już między innymi "Piękna i Bestia", "Kopciuszek" i "Aladyn", a już wkrótce ukażą się "Mulan" i kontrowersyjna "Mała Syrenka". Na wypadek, gdyby Disney zdecydował się również na aktorską "Krainę Lodu", jeden z internautów ma idealną kandydatkę do roli Elsy.

Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie "Krainy Lodu"

Choć Emilia Clarke wystąpiła w tak popularnych markach jak "Terminator" i "Gwiezdne wojny", jej zdecydowanie najsłynniejszą rolą jest Daenerys Targaryen w "Grze o tron". Serialową Matkę Smoków charakteryzują piękne włosy koloru srebra. Nic zatem dziwnego, że internauta o pseudonimie carlosgzz03 to właśnie ją widzi w roli Elsy w aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Efektem jego rozważań jest poniższy plakat, który trzeba przyznać - prezentuje się imponująco.

 

Sequel "Krainy Lodu" zadebiutował kilka dni temu i z miejsca zawładnął kinami na całym świecie. Pojawiły się również pogłoski o ewentualnej części trzeciej. Czy doczekamy się kiedyś pełnometrażowej aktorskiej wersji jednej z najpopularniejszych bajek ostatnich lat? Bardzo możliwe, ale raczej nie w najbliższym czasie. Swój aktorski epizod Elsa i Anna mają już jednak za sobą. Siostry pojawiły się bowiem w jednym z sezonów serialu "Once Upon a Time", gdzie wcieliły się w nie kolejno Georgina Haig i Elizabeth Lail.

Foto: kadr z serialu Fot. Foto: kadr z serialu "Once Upon a Time"/ ABC Studios

Zobacz też: "Kraina Lodu 2", reż. Jennifer Lee, Chris Buck [RECENZJA]

Emilię Clarke będziemy mieli okazję podziwiać w nowej roli już w ten piątek, 29 listopada 2019 roku. Brytyjka wystąpiła bowiem u boku Emmy Thompson w świątecznej komedii "Last Christmas".

Zobacz też: Jason Momoa zainspirował Emilię Clarke do walki ze scenami rozbieranymi w "Grze o tron"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.