Emilia Clarke żeńskim Bondem? Gwiazda "Gry o tron" marzy o tej roli!

13.11.2019 13:12
Foto:  ANGELA WEISS/AFP/East News|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Emilia Clarke, znana głównie jako Matka Smoków, wyznała, że marzy o roli agentki 007.

James Bond to ikona popkultury. Na przestrzeni lat wielu aktorów wcieliło się w rolę agenta 007 i niejeden brytyjski aktor marzy o takim angażu. Jak się jednak okazuje, do owego grona zaliczają się również kobiety. Czy świat jest gotowy na żeńskiego Bonda? Emilia Clarke jest na tak.

Emilia Clare marzy o roli żeńskiego Bonda

Odtwórczyni roli Daenerys Targaryen w "Grze o tron" promuje aktualnie swój najnowszy film. Już wkrótce zobaczymy Emilię Clarke jako zbuntowaną Kate w świątecznej komedii "Last Christmas". Brytyjka udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi Empire, w którym wyznała, że jej marzeniem jest wcielenie się w żeńską wersję agenta 007.

Tak! Oczywiście. Po stokroć tak. Bond to jedna z tych serii, które zawsze są fajne. Możesz zrobić najgorszą wersję Bonda, a on wciąż będzie cool.

Przeczytaj także

Po premierze najnowszej odsłony Daniel Craig zejdzie ze sceny i ustąpi miejsca nowemu wcieleniu kultowego agenta. Wśród najpopularniejszych kandydatów do roli są Idris Elba, Tom Hiddleston i Richard Madden, również znany fanom twórczości George'a R.R. Martina jako Król na Północy, Robb Stark. Od dłuższego czasu pojawiały się jednak głosy o tym, że nadszedł czas na żeńską wersję Bonda. Wśród potencjalnych kandydatek wymieniano głównie ukochaną Kapitana Ameryki - Hayley Atwell. Teraz, gdy sama Matka Smoków zgłosiła swoją kandydaturę, kto wie? Może jej marzenie się spełni?

Zobacz też: Historyczna chwila. Daniel Craig pożegnał się z Bondem na fotografii z ostatniego dnia zdjęciowego

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.