Emily Blunt dziewczyną z pociągu w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
19.07.2016 12:25
Emily Blunt dziewczyną z pociągu w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Pauli Hawkins doczekała się kolejnego trailera. Zobaczcie zwiastun „Dziewczyny z pociągu”.

Bohaterką opowieści jest Rachel Watson (Emily Blunt). To bezrobotna alkoholiczka zdruzgotana swoim rozwodem, która spędza czas jeżdżąc pociągiem i fantazjując na temat idealnej pary, której życie podgląda z okien przedziału. Pewnego dnia wraca do domu pod silnym wpływem procentów, nie pamiętając, co robiła. Musiało jednak stać się coś złego, gdyż cała jest pokryta we krwi i to nie jej.

Reżyserem dzieła został Tate Taylor, który jest odpowiedzialny za takie filmy, jak: „Służące” czy „Get on Top” - biografia Jamesa Browna. Scenariusz dzieła napisała zaś Erin Creddisy Wilson. W obsadzie dzieła oprócz Emily Blunt znaleźli się także Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Allison Janney, Edgar Ramirez, Lisa Kudrow i Laura Prepon.

Filmowa „Dziewczyna z pociągu” trafi na ekrany 7 października 2016 roku. W oczekiwaniu na premierę możecie zobaczyć zwiastun dzieła:

Emily Blunt opowiedziała o tym, co ją pociągnęło do zaangażowania się w ekranizację książki Pauli Hawkins:

Dla mnie jest to sportretowanie wyniszczonej kobiety. Podoba mi się to, że historia mówi o samotności, uzależnieniu i voyeuryzmie. Każdy z nas jechał pociągiem do pracy i zastanawiał się nad życiem współpasażerów. Myślę, że ludzie mogą się z tym utożsamić. Główna bohaterka jest najbardziej nie godnym zaufania świadkiem, bo jest pijaczką. Nikt jej nie wierzy. Nigdy nie grałam alkoholickiego zamroczenia, więc jest to dla mnie coś nowego.

Emily Blunt mogliśmy ostatnio oglądać w „Sicario” z 2015 roku oraz w filmie „Łowca i Królowa Lodu” z 2016 roku.

Jak Wam się podoba zwiastun „Dziewczyny z pociągu”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.