Emily Blunt jednak nie pojawi się w "Fantastycznej Czwórce" - aktorka nie lubi filmów superbohaterskich

13.05.2021 11:45
Emily Blunt jednak nie pojawi się w "Fantastycznej Czwórce" - aktorka nie lubi filmów superbohaterskich Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Emily Blunt pogrzebała nadzieje i marzenia fanów, którzy chcieli, by aktorka wcieliła się w Sue Storm w nadchodzącym filmie "Fantastyczna Czwórka".

Emily Blunt nie zagra w filmach Marvela?

Kino superbohaterskie ewoluowało do niemalże niewyobrażalnych rozmiarów w trakcie ostatnich lat, a role w filmach o komiksowych herosach przyjmują niemalże wszyscy - od młodych i początkujących aktorów (jak Tom Holland, gdy dołączał do MCU), przez doświadczonych i legendarnych laureatów Oscara (Robert Redford, Michael Douglas). Jedną z ulubienic fanów, która nie doczekała się jeszcze występu w blockbusterze o herosach jest Emily Blunt.

Polecamy

Aktorkę wybierano już do ról Black Widow, Kapitan Marvel, a od kilku lat jest wymarzoną kandydatką do roli Sue Storm (natomiast jej mąż, John Krasinski miałby się wcielić w Reeda Richardsa). Ostatnio Blunt wypowiedziała się na temat tych wszystkich plotek, wspominając przy okazji, że już oferowano jej rolę Black Widow w "Iron Manie 2", czy Peggy Carter w "Kapitanie Ameryce: Pierwszym starciu".

Aktorka wystąpiła w programie Howarda Sterna, gdzie opowiedziała, że jej zdaniem popkultura jest nieco przesycona komiksowymi bohaterami. Blunt nie wykluczyła jednak scenariusza, że przyjęłaby propozycję pracy przy takim filmie - pod warunkiem, że byłoby to coś "wyjątkowego":

To nie tak, że to jest poniżej mnie. Uwielbiam Iron Mana i kiedy dostałam propozycję zagrania Black Widow, to miałam obsesję na punkcie Iron Mana. Chciałam Pracować z Robertem Downeyem Jr. Ale nie wiem, czy to są film dla mnie... Nie pasują mi. Nie lubię ich. Naprawdę ich nie lubię. Moim zdaniem to wyczerpany temat. To nie tylko filmy, ale też niekończące się seriale. Nie mówię, że nigdy nie wystąpię w żadnym z nich, ale to musiałoby być coś naprawdę wspaniałego i wyjątkowego. Wtedy byłabym zainteresowana.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Blunt i Krasinski są najmocniejszymi kandydatami wśród fanów do roli małżeństwa Richardsów w nadchodzącej "Fantastycznej Czwórce", co aktorka skomentowała w rozmowie z Comicbook.com:

Nie mam pojęcia, na ten temat to chyba trzeba pogadać z Feige'em, nie? Bycie obsadzoną w tej roli przez fanów jest świetne i bardzo to doceniam, ale według mnie to tylko coś hipotetycznego, do momentu, gdy nie obsadzą w roli kogoś innego. 

Emily Blunt będziemy mogli zobaczyć niedługo w "Cichym miejscu 2", który zadebiutuje w kinach już 4 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.