"Enola Holmes 2" - Brown i Cavill powracają jako genialne rodzeństwo w zdjęciach z filmu

22.08.2022 13:50
"Enola Holmes 2" - Brown i Cavill powracają jako genialne rodzeństwo w zdjęciach z filmu Fot. materiały prasowe/Alex Bailey/Netflix

Netflix zdradził datę premiery "Enoli Holmes 2" i przy okazji podzielił się zdjęciami z produkcji - te pokazują nam Millie Bobby Brown i Henry'ego Cavilla w roli Holmesów.

Enola Holmes 2 - Netflix pokazał zdjęcia z nowego filmu

Millie Bobby Brown i Henry Cavill wcielili się w rodzeństwo Holmesów w filmie "Enola Holmes" dla Netflix. Produkcja okazała się być hitem, więc platforma szybko zamówiła kolejną odsłonę ich przygód. Aktor znany z "Wiedźmina" zakończył pracę na planie już w listopadzie 2021 roku, więc twórcy mieli mnóstwo czasu w postprodukcji.

Polecamy

Teraz Netflix postanowił się pochwalić pierwszymi zdjęciami z produkcji, a także podzielili się datą premiery "Enoli Holmes 2" - nowa odsłona serii ma się pojawić w serwisie już 4 listopada 2022 roku. Poniżej natomiast możecie zobaczyć rodzinkę Holmesów:

Jak czytamy w opisie najnowszego filmu:

Niedługo po rozwiązaniu swojej pierwszej sprawy, Enola Holmes (Brown) postanawia pójść śladami swojego znanego brata, Sherlocka (Cavill) i otwiera swoją własną agencję. Szybko okazuje się jednak, że bycie kobiecą prywatną detektyw nie jest wcale takie łatwe. Po zderzeniu z zimnymi realiami dorosłości, Enola chce zamknąć działalność. Na jej drodze pojawia się jednak jej pierwsza klientka - biedna sprzedawczyni zapałek, która prosi detektyw o znalezienie jej siostry.

Polecamy

Do obsady filmu dołączyli David Thewlis (Lupin w "Harrym Potterze", a niedawno John Dee w "Sandmanie") oraz Sharon Duncan-Brewster ("Diuna").

Tak jak wspomnieliśmy, "Enola Holmes 2" zadebiutuje na Netflix już 4 listopada 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.