Eryk Lubos, Mamed Chalidow i Aleksandra Popławska na plakacie filmu o MMA

Sergiusz Kurczuk
26.11.2018 15:15
Eryk Lubos, Mamed Chalidow i Aleksandra Popławska na plakacie filmu o MMA Fot. materiały promocyjne

W sieci zadebiutował plakat filmu "Underdog". Produkcja opowiada o zawodniku MMA, który będzie musiał odbić się od dna, by powrócić do dawnej chwały.

Federacja KSW postanowiła wykorzystać popularność sportu, jakim jest MMA i stworzyć film o zawodniku mieszanych sztuk walki. "Underdog" z Erykiem Lubosem w roli głównej opowie historię upadłego sportowca, który za wszelką cenę chce udowodnić światu, że mimo wszystko może wrócić na sam szczyt. W sieci pojawił się plakat filmu, na którym oprócz Eryka Lubosa widzimy również Mameda Chalidowa, Aleksandrę Popławską oraz Emmę Giegżno. Jak prezentuje się grafika?

"Underdog" - plakat filmu o MMA

Eryk Lubos wciela się w bohatera o imieniu Borys „Kosa” Kosiński, który będzie musiał zmierzyć się ze swoim największym rywalem Denim Takaevem, którego zagrał Mamed Chalidow. W filmie "Underdog" wystąpili również Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek.

Underdog Fot. foto: materiały promocyjne

Twórcy filmu podzielili się również zakulisowymi nagraniami z produkcji "Underdoga". W making of możemy zobaczyć przygotowania Lubosa do tytułowej roli.

Dla aktora sporty walki nie są obcą dziedziną. Wiele lat trenował boks, dzięki czemu wydaje się idealnym kandydatem do roli zawodnika MMA. Agnieszka Popławka, która wcieliła się w Ninę - miłość Kosy, wyznała, że zaimponowała jej forma kolegi po fachu.

Bardzo długo znam Eryka. Razem studiowaliśmy w szkole Teatralnej we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem, w jak doskonałej jest teraz formie.

Pod wrażeniem był również Chalidow.

Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną. Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce ani w wyprowadzaniu ciosów.

"Underdog" - kiedy premiera filmu?

Umiejętności Lubosa będziemy mieli okazje podziwiać już 11 stycznia 2019 roku, kiedy film trafi do kin. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Za produkcję filmu odpowiada EKIPA w składzie Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, a koproducentami są Telewizja Polsat i Next Film. Ostatnia z firm odpowiada również za dystrybucję filmu w Polsce. "Underdog" to nie jedyny film z Lubosem o MMA. W podobnym czasie ma zadebiutować "Klatka" z Piotrem Stramowskim w roli głównej. Początkowo w tę produkcję również była zaangażowana federacja KSW, ale z niewyjaśnionych przyczyn porzuciła współpracę z jej twórcami.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.