"Eternals": Angelina Jolie jako Thena na zdjęciu z planu nowego filmu Marvela

23.09.2019 12:45
Angelina Jolie|undefined Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiły się fotki z planu zdjęciowego do filmu "Eternals", w którym jedną z głównych ról gra Angelina Jolie. Jak aktorka prezentuje się jako superbohaterka Marvela?

Wielkimi krokami zbliża się nowa era Marvel Studios. Chociaż Fazę Czwartą rozpocznie solowa produkcja o Black Widow, w rzeczywistości nowy rozdział otworzy drugi film, który wejdzie na ekrany kin w 2020 roku. Mowa o "Eternals" - tytułowi poświęconemu mniej oczywistym herosom z komiksów Marvela, ale za to mogącego pochwalić się iście gwiazdorską obsadą. W sieci pojawiła się pierwsza fotka przedstawiająca Angelinę Jolie w jej nowej roli.

"Eternals" - Angelina Jolie jako Thena na pierwszych zdjęciach z filmu Marvela

Nadchodząca produkcja opowie o kosmicznej rodzinie gatunku ludzi o niemal boskich zdolnościach. Członkinią tytułowej drużyny będzie również wojownicza Thena, w którą wcieliła się Angelina Jolie. Aktorka jakiś czas temu zdradziła, że nowa rola wymaga od niej poświęceń fizycznych. Zgodziła się jednak na wyrzeczenia za względu na swoje dzieci, które są wielkimi fanami filmów MCU.

Przeczytaj także

Same słowa to jednak za mało. Fani od dawna byli ciekawi, jak Jolie będzie wyglądała jako Thena - bohaterka, która w komiksach ma nieco inną urodę niż hollywoodzka gwiazda. Zresztą początkowo miłośnicy Marvela podejrzewali, że Jolie zagra zupełnie inną członkinię Eternals - Sersi. Te spekulacje ucięto podczas prezentacji obsady filmu na San Diego Comic Con 2019.

Przeczytaj także

W sieci pojawiły się zakulisowe zdjęcia z planu "Eternals", na których widzimy, jak będzie wyglądała Thena.

Okazuje się, że Jolie z powodu nowej roli przefarbowała włosy na blond. Na fotografiach widzimy, jak Thena odziana w białą suknię stoi w zbiorniku wodnym, do którego wsypuje prochy - prawdopodobnie bliskiej jej osoby. Trudno powiedzieć, co podejrzana przez The Daily Mail scena mówi na temat objętej tajemnicą fabuły filmu. Czy ten fragment rozgrywa się na samym początku produkcji, a może pod koniec i Thena w ten sposób żegna jednego z poległych w boju towarzyszy? Niewykluczone, że zmarłą osobą jest jakiś śmiertelnik. W końcu żeby zabić Eternala trzeba się naprawdę postarać. Należy tez pamiętać, że komiksowi Eternals miewają tendencję do zakochiwania się w mieszkańcach Ziemi.

Przeczytaj także

Na zdjęciach widzimy także dwóch pozostałych członków obsady - Gemmę Chan oraz Barry'ego Keoghana. Dla aktorki będzie to już drugi udział filmie Marvel Studios. Grała już Minn-Ervę w "Kapitan Marvel". Tym razem wcielając się jednak w inną bohaterkę - wcześniej wspomnianą Sersi. Komiksowa odpowiedniczka tej postaci miała przez jakiś czas romans z Black Knightem, który również wystąpi w filmie, a zagra go nie kto inny, tylko sam Kit Harington znany z serialu "Gra o tron".

Przeczytaj także

Keoghan wcieli się natomiast w Druiga, który prawdopodobnie będzie pełnił rolę czarnego charakteru. Możliwe, że Sersi i Druig w jakiś sposób będą zaangażowani w pogrzeb, w którym uczestniczy Thena.

Przeczytaj także

"Eternals" - kiedy premiera?

Oprócz Jolie, Harringtona i Chan w nadchodzącej produkcji wystąpią między innymi Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh). Za scenariusz odpowiadają Matthew i Ryan Firpo. "Etarnals" trafią do kin 6 października 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Black Widow" - Scarlett Johansson w nowym kostiumie na pierwszym plakacie kolejnego filmu Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.