Eva Green i Emmanuelle Seigner w zwiastunie nowego filmu Romana Polańskiego

Sergiusz Kurczuk
14.09.2017 14:35
Eva Green i Emmanuelle Seigner w zwiastunie nowego filmu Romana Polańskiego Fot. kadr z filmu

Roman Polański wraca w wielkim stylu z filmem „Prawdziwa historia”. W opowieści na pograniczu dramatu i thrillera, zobaczymy relację dwóch kobiet, granych przez Evę Green i Emmanuelle Seigner. 

Roman Polański skończył niedawno 84 lata, ale mimo wieku nadal robi kolejne filmy. Ostatnie propozycje polskiego reżysera stały na wysokim poziomie, ale brakowało im dusznego klimatu, którzy miłośnicy jego kina lubią chyba najbardziej. Podobną atmosferę próbował uzyskać reżyser „Podwójnego kochanka”, ale mistrza nie da się podrobić. W filmie „Prawdziwa historia” charakterystyczne poczucie zagubienia ma szansę powrócić. Najnowsza produkcja Polańskiego opowie o toksycznej relacji dwóch głównych bohaterek. W sieci pojawił się francuski zwiastun „Prawdziwej historii”.

W filmie zobaczymy Delphine, w którą wcieli się obecna żona reżysera Emmanuelle Seigner. Kobieta jest pisarką, mieszkającą w Paryżu. Niestety brak weny powoduje, że od dawna nic nie napisała. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje młodszą kobietę, która odmienia jej dotychczasowy los. Między Delphine i dziewczyną graną przez Evę Green rodzi się wielka przyjaźń, która z czasem zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku. Toksyczne uzależnienie powoli rujnuje życie pisarki i zaczyna wywracać jej świat do góry nogami. 

„Prawdziwa historia” miała swoją francuską premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. W Polsce nowy film Polańskiego zobaczymy już w okresie świąt Bożego Narodzenia. Produkcja ukaże się w kinach 25 grudnia 2017 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.