Była narzeczona Marilyna Mansona pokazała zwiastun filmu dokumentalnego o przemocy domowej

23.02.2022 10:55
Była narzeczona Marilyna Mansona pokazała zwiastun filmu dokumentalnego o przemocy domowej Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

"Phoenix Rising" to nowy film dokumentalny, w którym Evan Rachel Wood i inne domniemane ofiary przemocy domowej, opowiadają o swoich traumach i radzeniu sobie z bólem przeszłości.

Evan Rachel Wood zaprezentowała zwiastun dokumentu o przemocy domowej

Evan Rachel Wood napisała 1 lutego 2021 roku na swoim Instagramie oświadczenie, w którym wyznała, że Marilyn Manson się nad nią znęcał, gdy byli parą. Amerykańska aktorka stwierdziła, że nie może już dłużej żyć w kłamstwie i chciała rzucić światło na działania "niebezpiecznego człowieka, zanim ten zrujnuje kolejne życia".

Polecamy

Nadchodzący film dokumentalny "Phoenix Rising" wyreżyserowany przez Amy Berg zbada wspomniane oskarżenia Wood wobec Marilyna Mansona. Ten został zaprezentowany światu na ostatnim festiwalu Sundance. Na stronie internetowej wydarzenia możemy przeczytać:

Aktorka i aktywistka Evan Rachel Wood wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, by dochodzić sprawiedliwości, leczyć traumę pokoleniową i odzyskać swoją historię w kulturze, która z łatwością obwinia kobiety. Film szczegółowo opisuje jej drogę do ujawnienia swojego niesławnego prześladowcy.

Teraz w sieci pojawił się zwiastun "Phoenix Rising". Evan Rachel Wood opowiada w nim o szczegółach przemocy domowej i innych przestępstw, których Manson miał się wobec niej dopuszczać:

Polecamy

Wood nie będzie jedyną osobą, która zabierze głos w filmie - swoje relacje przekażą również matka i brat aktorki, a także członkini grupy wsparcia gwiazdy "Westworld". 

Jak podaje Variety, dokument "Phoenix Rising" powstawał przez ostatnie dwa lata. Po debiucie na festiwalu Sundance, produkcja ma trafić na HBO. Teraz wiemy, że ta pojawi się w dwóch częściach na HBO 15 i 16 marca 2022 roku oraz w całości na HBO Max 15 marca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.