Ewan McGregor kłamał na temat Obi-Wana przez ostatnie 4 lata: "Czuję je*aną ulgę"

25.10.2019 10:36
Obi-Wan Kenobi|undefined Fot. materiały prasowe/Disney

Niedawno aktor udzielił wywiadu dla Men's Journal, w którym opowiedział o swoich nadchodzących projektach. Poruszył więc temat "Birds of Prey" oraz niezatytułowanego dotąd serialu o Obi-Wanie Kenobim. 

Fani przez lata nie mogli się doczekać produkcji o Obi-Wanie Kenobim. Nareszcie ich oczekiwanie zostało zaspokojone za sprawą serialu na Disney+, do którego niedługo ruszą zdjęcia. Jeżeli wierzyć Ewanowi McGregorowi, to praca na planie ma ruszyć już latem 2020 roku. To sugeruje, że premiera produkcji odbędzie się w drugiej połowie 2021 roku.

Ewan McGregor przez lata kłamał o Obi-Wanie

McGregor zdradził w rozmowie z Men's Journal, że przez ostatnie 4 lata był zmuszony do kłamania na temat nadchodzącego projektu. Kiedy w końcu go oficjalnie potwierdzono, to aktor nie krył zachwytu z sytuacji:

To jest je*ana ulga. Przez ostatnie 4 lata musiałem o tym kłamać.

Przeczytaj także

Cały serial ma mieć 6 odcinków, a każdy z nich będzie trwał około godziny. Niestety, Ewan McGregor "nie może nam nic o nim powiedzieć". Aktor powiedział jednak, że fabuła skupi się na emocjonalnej reakcji Obi-Wana na zamordowanie niemalże całego Zakonu Jedi:

Cała historia jest osadzona między Epizodem III a Epizodem IV. Zakon Jedi się rozpadał. To będzie bardzo interesujące, by wziąć postać, którą znamy i pokazać ją w nowym świetle. Cóż, jego historia będzie bardzo ciekawa. Myślę, że jego próba pogodzenia się z rzezią wszystkich Jedi będzie dla niego bardzo trudna.

Według nowych plotek, w produkcji ma się pojawić również Joel Edgerton, który w II i III części "Gwiezdnych wojen" grał wujka Luke'a, Larsa. Aktor jednak nie mógł potwierdzić (ani zaprzeczyć) tej informacji. Data premiery serialu o Obi-Wanie pozostaje nieznana.

Zobacz także: Który z mistrzów Jedi jest najpotężniejszy? Komiks Marvela rozwiewa wątpliwości fanów "Gwiezdnych Wojen"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.