"Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo

07.04.2020 13:03
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem filmu "Extraction", który stworzyli dla platformy bracia Russo. W roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha.

Chris Hemsworth i bracia Russo ponownie połączyli siły, czego efektem jest najnowszy film stworzony dla platformy Netflix. O czym opowie "Extraction", który w Polsce ukaże się pod tytułem "Tyler Ryke: Ocalenie"? W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"Extraction" - Chris Hemsworth w pierwszym zwiastunie nowego filmu braci Russo

Zwiastun filmu "Extraction" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

Film opowie historię Tylera Rake'a - nieustraszonego najemnika, który nie ma w życiu już nic do stracenia. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie uratowania syna groźnego przestępcy. Misja wydaje się śmiertelnie niebezpieczna, a z czasem staje się wręcz niewykonalna. Przeżycia w mrocznym podziemiu narkotyków i handlu bronią na zawsze odmieniają życie zarówno chłopca, jak i Tylera. 

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także

Producentami filmu są twórcy m.in. "Avengers: Inifnity War" i "Avengers: Endgame" - Joe i Anthony Russo. Za reżyserię odpowiada Sam Hargrave, scenariusz zaś napisał Joe Russo. Całość powstała w oparciu o komiks "Ciudad" autorstwa Ande Parksa i braci Russo. W roli głównej zobaczymy Chrisa Hemswortha, a na ekranie towarzyszyć mu będą: David Harbour ("Stranger Things", "Czarna Wdowa"), Manoj Bajpayee, Marc Donato, Fay Masterson, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi i Derek Luke. "Extraction" ukaże się na platformie Netflix już 24 kwietnia 2020 roku.

Zobacz też: Filmy Marvel Cinematic Universe powrócą na HBO GO 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.