Ezra Miller "uciekł do innego wymiaru". Kolejne dziecko poprosiło o ochronę przed aktorem; policja nie może go znaleźć

17.06.2022 13:25
Ezra Miller "uciekł do innego wymiaru". Kolejne dziecko poprosiło o ochronę przed aktorem; policja nie może go znaleźć Fot. AFP/EAST NEWS

Sytuacja wokół Ezry Millera robi się coraz bardziej poważna - nie tylko kolejne dziecko poprosiło o ochronę przed aktorem, ale także policja poinformowała, że nie potrafi go zlokalizować.

Ezra Miller "uciekł do innego wymiaru" i usunął swoje media społecznościowe

Sytuacja wokół Ezry Millera robi się coraz bardziej niepokojąca. Aktor udostępnił na swoim Instagramie przez moment dziwne wiadomości, w których opowiadał, że "jest w innym uniwersum". Jak podaje The Direct, Miller podobno wrzucał te zdjęcia kilkukrotnie, aż w końcu je całkowicie usunął - jedna z nich głosiła, że "nie można go dotknąć, bo jest w innym uniwersum".

Polecamy

Oprócz tego zaznaczał, że jest "chroniony" przed "negatywnymi wibracjami innych ludzi", a jego "duch, umysł, ciało, dusza i sukces nie mogą się zmienić przez zazdrość innych". Te niepokojące wiadomości są jeszcze gorsze, gdy weźmiemy pod uwagę, że policja nie potrafi zlokalizować aktora. Jak opowiedział ojciec Tokaty Iron Eyes, Chase Iron Eyes, rodzina nie może mu wręczyć zakazu zbliżania się do nastolatki z powodu nieuchwytności Millera:

Miller porusza się tak często, że jesteśmy w prawnej pułapce i nie możemy mu przekazać dokumentów, bo nie potrafimy go znaleźć. Unika konfrontacji, unika kontaktu telefonicznego, ale presja publiczna musi go trochę zżerać. Trochę się boimy, bo Ezra pokazał, że jest raczej wybuchowym człowiekiem, ale niedługo będzie musiał podjąć decyzję.

Oprócz tego, The Daily Beast przeprowadziło wywiad z dzieckiem, rodzicem i ich sąsiadem, w którym grupa opowiedziała o niezręcznej sytuacji z udziałem Millera. Anonimowe osoby wyjaśniły, że podczas niedużej imprezy, matka i jej 11-letnie dziecko mieli okazję poznać aktora, który został tam zaproszony przez innego przyjaciela gospodarza. Sytuacja stała się napięta, gdy kobieta wspomniała o tym, że podróżowała ze "swoim plemieniem", co Miller uznał za "kulturowe zawłaszczenie". 

Polecamy

Sytuacja się tylko pogorszyła, kiedy Miller zaczął opowiadać, że gra planszowa Parcheesi (będąca w rzeczywistości amerykańską adaptacją indyjskiej gry Pachisi) ma rastafariańskie korzenie. Sąsiad wspomnianej rodziny, który jest mulatem, zapytał go, o którą grupę Rastafarian chodziło:

W tym momencie, Ezra wybuchł i zaczął na mnie krzyczeć. Powiedział: "Nie masz k*rwa zielonego pojęcia o czym mówisz! O czym ty do mnie mówisz?!". Byłem kompletnie zdziwiony. Potem rozpiął kurtkę i zobaczyłem, że ma pistolet. Wtedy zaczął mi grozić: "Takie gadanie może się skończyć dla ciebie naprawdę niedobrze".

Po tamtym incydencie, Miller zwrócił uwagę na 11-letnie dziecko. Po kilku minutach rozmowy, aktor wrócił do jego matki i podobno powiedział jej:

Dużo rozmawiałem z twoim dzieckiem i ma ono potężną aurę. Już niedługo zdasz sobie sprawę z tego, że nie możesz go już kontrolować. Ma niezwykły dar i byłoby bardzo szczęśliwe, gdyby mógł je prowadzić ktoś taki, jak ja.

Miller podobno miał rozszerzone źrenice i wyglądał jakby "był pod wpływem". Miller następnie zaczął wyzywać matkę dziecka od czarownic i wampirów (bo była ubrana jak Gotka), a później proponował jeszcze, że może kupić 11-letniemu dziecku "konia", z którym może się pobawić na niedalekiej farmie w Vermoncie. Cała sytuacja miała być dla młodzika "bardzo niezręczna i niekomfortowa". Rodzina również wniosła do sądu prośbę o ochronę przed Millerem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.