Fan "Gwiezdnych Wojen" zmienił Luke Skywalkera w kobietę. Mark Hamill jest na tak

19.06.2020 13:28
Mark Hamill|undefined Fot. Pacemaker Press / Splash News/EAST NEWS

Jak Luke Skywalker wyglądałby jako kobieta? Takie pytanie zadał sobie jeden z fanów i postanowił to sprawdzić. Metamorfoza spodobała się samemu Markowi Hamillowi.

Na pytanie o pierwsze lepsze skojarzenia z serią "Gwiezdne Wojny" wiele osób odpowiedziałoby z pewnością "Luke Skywalker". Nie bez powodu. Grany przez Marka Hamilla bohater to jedna z głównych postaci oryginalnej trylogii "Star Wars". Co jednak gdyby Luke był kobietą? Okazuje się, że to mogłoby się udać!

"Star Wars" - jak Luke Skywalker wyglądałby jako kobieta?

Z jakiegoś dziwnego powodu ponownie nastał renesans aplikacji FaceApp - prostego programu na urządzenia mobilne, który pozwala na modyfikowanie zdjęcia twarzy.

Przeczytaj także

Jedną z podstawowych funkcji apki jest odmładzanie bohatera zdjęcia, postarzanie twarzy lub zmiana płci. W mediach społecznościowych znowu pojawiło się mnóstwo różnych przeróbek, ale jedna szczególnie przykuła uwagę użytkowniku, w tym samego Marka Hamilla. Jeden z fanów postanowił bowiem przerobić Luka na dziewczynę. Efekt okazał się strzałem w dziesiątkę, co potwierdził sam gwiazdor "Star Wars".

Patrzcie na to! Zacznę od piosenki z "Facetów i laleczek": Luke, bądź damą dzisiejszego wieczoru, Luke, bądź damą dzisiejszego wieczoru, Luke, jeśli kiedykolwiek byłaś damą, z którą powinienem się spotkać, Luke, bądź damą dzisiejszego wieczoru.

Hamillowi wyraźnie spodobała się przeróbka i jego własna dziewczęca odsłona. Aktor zacytował słynną piosenkę Franka Sinatry, dokonując sprytnej gry słów. W oryginalne muzyk śpiewał bowiem "Luck be a lady tonight".

 

Przeczytaj także

Powyższy fotomontaż nie jest oczywiście jedyną próbą zmiany płci wśród bohaterów "Gwiezdnych Wojen". W sieci można znaleźć damskie wersje Hana Solo czy Kylo Rena lub męskie odpowiedniki Rey i Lei. "Star Wars" to nie jedyna seria brana na tapetę przez użytkowników FaceApp. Popularnymi postaciami są również bohaterowie "Star Treka" czy "Harry'ego Pottera". Coś czujemy, że w najbliższych tygodniach pojawi się więcej tego typu eksperymentów.

Przeczytaj także

Zobacz też: Zobaczcie deepfake z Beatlesami w roli głównych bohaterów "Władcy Pierścieni" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.