Fan Marvela pobił rekord świata w oglądaniu "Kapitan Marvel". Ile razy widział film?

Sergiusz Kurczuk
23.04.2019 10:56
Kapitan Marvel|undefined Fot. materiały promocyjne

"Kapitan Marvel" nadal bije rekordy oglądalności. Jeden z fanów produkcji Marvela postanowił pobić swój własny rekord i obejrzał film ponad 100 razy.

Miłość do ulubionych filmów można wyrażać na wiele sposobów. Najłatwiejszy z nich to wybrać się do kina kilka razy. Pewien fan produkcji Marvela wziął sobie tę radę do serca. Nawet bardzo. Obejrzał "Kapitan Marvel" ponad sto razy, tym samym ustanawiając rekord Guinnessa. Ile razy mężczyzna widział "Kapitan Marvel"?

Przeczytaj także

"Kapitan Marvel" - rekord świata w oglądaniu filmu Marvela

Jak podaje serwis CBS 58, Steve Rupper z Wisconsin w Stanach Zjednoczonych był w kinie na "Kapitan Marvel" 116 razy. Wszystkie seanse zaliczył w Marcus Cedar Creek Cinema w Rothschild. Film Anny Boden i Ryana Flecka trwa 123 minuty. Oznacza to, że Rupper poświęcił 14,268 minut swojego życia na solową produkcję o superbohaterce MCU. W przeliczeniu na godziny wynik wynosi 237.8 lub 9.9, jeśli ktoś woli policzyć łączną liczbę seansów w dniach. Mężczyzna potwierdził, że wziął w pracy wolne, dzięki czemu mógł do woli oglądać "Kapitan Marvel".

Co ciekawe, żeby pobić poprzedni rekord, Rupperowi wystarczyły jedynie 104 seanse. To się nazywa poświęcenie.

"Kapitan Marvel" - ile zarobił film?

To nie jedyny rekord, jeśli chodzi o 21. produkcję Marvel Studios. Od samego początku "Kapitan Marvel" szła w box office jak burza. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od premiery film zarobił ponad miliard dolarów. 400 milionów pochodzi ze sprzedaży biletów w samych Stanach Zjednoczonych. Pozostałe 700 milionów to łączny dochód z seansów poza granicami USA. To jednak rozgrzewka przed kolejną produkcją, która rozgromi box office. Mowa o "Avengers: Endgame". Produkcja trafi do kin już 25 kwietnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Marvel udostępnił scenę po napisach z "Kapitan Marvel"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.