Fan Marvela widział „Avengers: Infinity War” 44 razy. Reżyserzy postanowili dać mu nagrodę

Sergiusz Kurczuk
08.06.2018 11:35
Avengers: Infinity War|undefined Fot. materiały promocyjne

„Avengers: Infinity War” to najwidoczniej ulubiony film pewnego fana MCU. Obejrzał 3. część serii ponad 40 razy, za został sowicie nagrodzony. 

Podobała się Wam 3. część „Avengers”? Ile razy byliście na niej w kinie? Dwa, trzy razy? W porównaniu z pewnym fanem Marvela ze Stanów Zjednoczonych jesteście amatorami. Mężczyzna postanowił obejrzeć „Infinity War” ponad 40 razy. Swoje wszystkie wyprawy do kina relacjonował za pośrednictwem Twittera. 

„Avengers: Infinity War” 44 razy

Fan najwidoczniej pokochał najnowszy film Marvel Studios z całego serca. Z okazji premiery produkcji zmienił swój twitterowy nick na Nem: The Infinity Watcher. Do nieskończonej ilości seansów jeszcze mu trochę brakuje, ale wynik 44 razy jest godny pozazdroszczenia. W końcu to aż 6880 minut, 114,6 godzin, czyli 4,7 dnia. W tym czasie można naprawdę dużo zrobić, ale dokonania Nema się opłaciły. Na Twitterze fana(tyka) „Infinity War” możemy prześledzić jego wszystkie wizyty w kinie. Wybraliśmy kilka z nich, w tym te, które potwierdzają, że Nem nie kłamie.

Niesamowite postanowienie fana zostało zauważone i nagrodzone przez reżyserów najnowszych części „Avengers”. Nem otrzymał bowiem zaproszenie na premierę 4. części filmu od samych braci Russo. Nie omieszkał wspomnieć o tym na swoim Twitterze. 

Gratulujemy. Zastanawiamy się tylko, ile pieniędzy Nem wydał na 44 seanse „Infinity War”.

Myślicie, że cel został osiągnięty, czy 44 wizyty w kinie to dopiero rozgrzewka? 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.