Fan „Stranger Things” rozwalił system halloweenowym kostiumem Eleven

Sergiusz Kurczuk
27.10.2017 13:52
Fan „Stranger Things” rozwalił system halloweenowym kostiumem Eleven Fot. kadr z serialu "Stranger Things"

Dorosły mężczyzna postanowił oddać hołd swojemu ulubionemu serialowi i przebrał się za nastoletnią bohaterkę ze „Stranger Things”. Kostium Eleven w jego wersji podbił Internet. 

27 października 2017 roku odbyła się premiera 2. sezonu serialu „Stranger Things”. Jednak szał związany z produkcją Netfliksa rozpoczął się o wiele wcześniej. Oczywiście wielkie koncerny postanowiły wykorzystać modę i zarobić pieniądze na fanach serialu. Firma Hasbro wypuściła na rynek wersje klasycznych gier planszowych, nawiązujące do „Stranger Things”, a Reebok stworzył buty, jakie nosi na nogach jeden z bohaterów. Uwielbienie dla ulubionej serii można pokazywać w rozmaity sposób. Pewien mieszkaniec Stanów Zjednoczonych postanowił przebrać się na Halloween za jedną z postaci.

Nie wybrał byle kogo, ale samą Eleven - obdarzoną nadprzyrodzonymi zdolnościami, tajemniczą góra kilkunastoletnią dziewczynkę. I wygrał tym Internet... Nie byłoby w takim przebraniu nic wyjątkowego. W końcu wiele osób wciela się podczas Halloween nie tylko w postacie z horrorów. Na przykład Hugh Jackman postanowił zostać... Wolverinem. Internauci żywiołowo zareagowali na przebranie chłopaka, który został Eleven, ponieważ nie dość, że jest mężczyzną, to jeszcze czarnoskórym, brodatym i ze sporą nadwagą. Czy można być jeszcze mniej podobnym do oryginału? Użytkownicy Twittera są wniebowzięci. Musicie przyznać, że przebranie Eleven jest rozbrajające. Na pomysł pozytywnie zareagował nawet sam Netflix. 

Robisz to świetnie, słodziaku!

Nie skończyło się jednak na jednej fotce. Okazało się, że jest cała sesja fotograficzna.

Na koniec macie mały bonus w postaci niemowlęcej wersji Eleven. 

Niektórym ludziom nie można odmówić pomysłowości!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.