Fan Thora z Marvela stworzył replikę jego młota, która wraca do ręki po rzucie [WIDEO]

13.06.2022 15:27
Fan Thora z Marvela stworzył replikę jego młota, która wraca do ręki po rzucie [WIDEO] Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Fani nie przestaną nas chyba nigdy zaskakiwać swoimi pomysłami. Zobaczcie pewnego chłopaka, który zbudował własnoręcznie młot Thora, który wraca nawet do właściciela.

Fan zrobił młot Thora, który powraca do właściciela

Pewnie zastanawiacie się, w jaki sposób młot powraca - czy to za sprawą magnesów, czy jakiejś innej sprytnej technologii. Spieszymy z wyjaśnieniami. Mjolnir w wersji DIY jest po prostu przywiązany do jego dłoni za pomocą rozciągliwej gumki przypominającej. Krótko mówiąc, ten "wydrukowany w 3D młot Thora" jest gloryfikowaną zabawką dla dzieci i bardziej przypomina jojo, niż broń zagłady.

Polecamy

Nie mniej, całość wymagała jednak pewnego nakładu pracy, plastiku i kartonu i skoro już tutaj jesteście, to możecie obejrzeć dzieło z kanału Hazim Makes:

Bardziej spektakularną wersję Mjolnira będziemy mogli zobaczyć już w lipcu 2022 roku na ekranach kinowych - wówczas zadebiutuje bowiem nowy film o Thorze, noszący podtytuł "Love and Thunder". Jedną z głównych bohaterek będzie w nim Jane Foster (Natalie Portman), czyli była dziewczyna Odinsona. Ta w wyniku (na razie) nieznanych przyczyn potrafi obecnie korzystać z potężnego młota, który daje jej też zalążek mocy boga piorunów.

Polecamy

W roli głównej w filmie powróci oczywiście Chris Hemsworth, dla którego będzie to 4. solowy film o Thorze, a być może jednocześnie również pożegnanie z bohaterem, w którego wciela się od 2011 roku. Na jego drodze stanie Gorr, zabójca Bogów, którego zagra Christian Bale, natomiast pomogą mu m.in. Korg (Taika Waititi) i Walkiria (Tessa Thompson). 

W filmie pojawią się również m.in. Vin Diesel, Bradley Cooper, Chris Pratt, Dave Bautista, Pom Klementieff oraz Russel Crowe, którzy wcielą się kolejno w Strażników Galaktyki i Zeusa. Reżyserem i współscenarzystą produkcji jest Taika Waititi, który zrealizował również film "Thor: Ragnarok".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.