Fani Marvela odsłonili billboardy, w których proszą o przywrócenie do życia Iron Mana

23.04.2021 13:57
Fani Marvela odsłonili billboardy, w których proszą o przywrócenie do życia Iron Mana Fot. Paramount Pictures/Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Pogodzenie się ze śmiercią swojego ulubionego bohatera filmowego potrafi być bardzo trudne. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że fani Marvela domagają się "zmartwychwstania" Tony'ego Starka z "Avengers".

Fani chcą, żeby Iron Man wrócił do żywych w MCU

Od premiery "Avengers: Endgame" minęły już prawie 2 lata. Film był nie tylko pięknym zamknięciem "pierwszego rozdziału" Marvel Cinematic Universe, ale także zgrabnie pożegnał Iron Mana i Kapitana Amerykę. Wiele osób doceniło to, że obydwaj panowie mogli w godny sposób odejść z serii, ale jednak znaleźli się tacy, dla których ten cios był zbyt mocny.

Polecamy

Jak podaje bowiem Lights, Camera, Pod, fani w Los Angeles postanowili postawić billboard, który prosi Marvela o to, by Iron Man powrócił do świata żywych. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie transparentu:

Polecamy

Niestety fani raczej nie powinni sie spodziewać takiego obrotu zdarzeń. Robert Downey Jr. już wielokrotnie podkreślał, że nie zamierza powrócić do roli Iron Mana/Tony'ego Starka. Aktor sam przyznał, że chociaż rozstanie się z MCU było trudne, to zrobił z postacią wszystko, co było do zrobienia. Teraz jednak przyszedł czas na nowe wyzwania, nowe role i rozpoczęcie kolejnego rozdziału w jego przepastnej karierze aktorskiej.

Trudno sobie również wyobrazić, by ktokolwiek inny miał przejąć po nim pałeczkę. Chris Evans, który sam poświęcił dekadę swojego życia na Marvel Cinematic Universe i bycie Kapitanem Ameryką, stwierdził jasno, że nie będzie nikogo lepszego do roli Iron Mana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.