Fani chcą zabić Jamesa Gunna. Wszystko przez to, że zażartował na temat "The Suicide Squad"

17.05.2021 13:53
Fani chcą zabić Jamesa Gunna. Wszystko przez to, że zażartował na temat "The Suicide Squad" Fot. AFP PHOTO/Daniel LEAL-OLIVAS/East News

Reżyser i scenarzysta "The Suicide Squad" James Gunn jeszcze nie zdążył zaprezentować światu swojego nowego filmu, a już otrzymuje pogróżki od fanów DC Comics.

The Suicide Squad - James Gunn otrzymuje pogróżki od fanów

Nadchodzący film DC Comics jest promowany hasłem "Zbytnio się nie przywiązujcie" ("Don't get too attached"), a dodajmy do tego pokręcony humor Jamesa Gunna i możemy się spodziewać, że w "The Suicide Squad" przynajmniej połowa ekipy straci życie. Nawet sam reżyser stwierdził jasno, że "praktycznie wszyscy umrą" w jego nowej produkcji. 

Polecamy

I chociaż James Gunn pewnie żartuje, to jednak są na świecie osoby, które wierzą w taki obrót wydarzeń. Reżyser ostatnio nawet podzielił się jedną z wiadomości, którą otrzymał kilka dni temu od fana na Instagramie:

Dziś rano na Instagramie: "To jest pogróżka. Jeśli zabijesz (wykreślona nazwa bohatera), to wykonam zbrodnię z nienawiści". I tak. Jest. Codziennie.

Polecamy

Następnie wyjaśnił, że zwykle negatywne komentarze to zaledwie kilka procent całości i jego zdaniem zbyt wielu artystów skupia się na tych krytycznych słowach:

W filmie "The Suicide Squad" pojawią się: David Dastmalchian, John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis, Idris Elba, Margot Robbie oraz Michael Rooker.

Produkcja "The Suicide Squad" ma zadebiutować na HBO Max i w kinach już 6 sierpnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.