Fani rozgryźli kiedy będzie premiera serialu „The Punisher”?

Sergiusz Kurczuk
02.10.2017 15:11
Fani rozgryźli kiedy będzie premiera serialu „The Punisher”? Fot. The Punisher/Twitter

Netflix bawi się z fanami Punishera w kotka i myszkę i do tej pory nie wiadomo, kiedy serial z Jonem Bernthalem w roli głównej ujrzy światło dzienne. W sieci pojawił się nowy animowany plakat „The Punisher”, na którym podobno ukryta jest data premiery.

Serial „The Punisher”, oprócz drugiego sezonu „Stranger Things”, to chyba najbardziej wyczekiwana produkcja Netflixa końcówki 2017 roku. W końcu to fani „Daredevila” sprawili, że  Frank Castle dostał swój własny serial, wysyłając do platformy specjalną petycję. Po długich miesiącach w końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna, który obejrzało ponad 7 milionów osób. Z dziwnych powodów gigant VOD postanowił droczyć się z widzami i póki co, datę premiery trzyma w tajemnicy. Na razie wiadomo tylko, że „The Punisher” pojawi się „jesienią 2017”. Nawet na plakatach, zwiastunie i zapowiedziach dokładna data jest zamazana. 

Najnowszy animowany plakat serialu, który pojawił się na mediach społecznościowych, podobno zawiera ściśle tajną informację, której Netflix nie chce zdradzać zwykłym śmiertelnikom. 

„The  truth must be taken” przewrotnie informuje napis na plakacie, a posty na Twitterze i Instagramie zachęcają do „czytania między wierszami”. Fani od razu stwierdzili, że na ruchomym obrazku ukryta jest data premiery. Podobną zabawę już raz przeprowadzono, czy tym razem jest podobnie? Rzeczywiście w pewnym momencie można dostrzec zaszyfrowane cyfry. 

Punisher twitter Fot. foto: The Punisher/Twitter

Chociaż cyfrowy zapis to „701”, fani szybko wydedukowali, że trzeba go przeczytać wspak. Numerowi „107” bliżej już do daty, którą można zapisać jako 10.7., czyli 7 października (w amerykańskim systemie najpierw zapisuje się miesiąc, a potem dzień). Ta data jest całkiem prawdopodobna, biorąc pod uwagę fakt, że w terminie 5-8 października 2017 roku w Nowym Yorku odbywa się Comic Con, na którym pojawi się panel poświęcony serialowi „The Punisher”.

Panel zaplanowany jest na godziny popołudniowe właśnie 7 października, więc całkiem prawdopodobne, że właśnie wtedy Netflix ogłosi całemu światu, że od tego momentu każdy abonent platformy może sobie obejrzeć pełną serię długo wyczekiwanej produkcji. I to jeszcze w drodze do domu z Comic Conu! Jeśli okaże się to prawdą, to naprawdę bardzo dobra zagrywka ze strony Netfliksa. A może na plakacie ukryto jedynie datę, kiedy dokładny dzień i miesiąc zostanie oficjalnie podany? Tak czy inaczej, do premiery zostało już niewiele czasu i niebawem będziemy mogli w końcu zobaczyć Punishera w akcji. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.