Fanka "Avengers" zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa

04.07.2019 12:21
Fanka "Avengers" zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

"Avengers: Endgame" pobiło niemalże wszystkie rekordy popularności na świecie jeśli chodzi o branżę filmową. Film zawierał wiele cytatów i momentów, które szybko znalazły szerokie zastosowanie w popkulturze. Jednym z nich był "tyłek Ameryki", czyli pośladki Chrisa Evansa.

Śmierć Tony'ego Starka, który uratował wszechświat. Pstryknięcie Bruce'a Bannera, który przywrócił do życia połowę istot w całym kosmosie. Pośladki Chrisa Evansa w stroju z pierwszych "Avengers", które zostały określone "tyłkiem Ameryki". To tylko kilka ikonicznych momentów z filmu "Avengers: Endgame", który pojawił się w kinach w kwietniu 2019 roku. Od tego czasu produkcję zobaczyły dziesiątki milionów ludzi na świecie, a niektóre cytaty zdążyły się już zadomowić w popkulturze.

Fanka zapłaciła 200 dolarów za zdjęcie z tyłkiem Chrisa Evansa

Niektórzy fani tak poważnie potraktowali memy z "Avengers: Endgame", że podczas Comic-Conu w Seattle niektórzy ludzie spotykali się z Chrisem Evansem tylko po to, by... zasalutować jego pośladkom. Cena takiej przyjemności? 200 dolarów. Cóż, niewątpliwie jest to bardzo ciekawy sposób na spędzenie weekendu. Pewna fanka udostępniła zdjęcie z tylną częścią aktora, na którym klęczy oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki.

Cóż, zobaczcie sami, czy to zdjęcie było warte 200 dolarów i (prawdopodobnie) kilku godzin stania w kolejce:

Jak się okazuje, cały ten mem wziął się z rzeczywistości. Jeden ze scenarzystów filmu, Stephen McFeely wytłumaczył w wywiadzie z Los Angeles Times, że Evans naprawdę nienawidził tego kostiumu, więc postanowili się trochę ponaśmiewać z nieco tandetnych początków "Avengers":

Chris Evans nigdy nie czuł się dobrze w tym stroju z pierwszych "Avengers". Więc z perspektywy czasu to po prostu zabawne nawiązanie do tego, co było wcześniej i tego, co zbudowaliśmy od tamtego czasu. Poza tym scena kończy się w taki sposób, że jego tyłek od razu rzuca się w oczy, kiedy leży pokonany na ziemi, więc musieliśmy to wykorzystać.

Tak jak wspomnieliśmy - "Avengers: Endgame" zadebiutował 25 kwietnia 2019 roku w kinach na całym świecie i obecnie jest 2. najlepiej zarabiającym filmem w historii kinematografii (do "Avatara" brakuje mu zaledwie kilkudziesięciu milionów dolarów). Produkcja niedługo pojawi się w sprzedaży na płytach DVD i Blu-ray.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.