"Fantastyczna Czwórka" - gwiazdor "Star Trek: Dicovery" zagra Mr. Fantastica?

19.08.2019 15:41
643 Fot. Fantastic Four vol. 1 #643

Marvel Studios potwierdziło, że w MCU pojawi się "Fantastyczna Czwórka". Fani uważają, że idealnym kandydatem do roli jednego z herosów byłby Ethan Peck znany z roli Spocka w serialu "Star Trek: Discovery".

Chociaż dwie próby przeniesienia Fantastycznej Czwórki na duży ekran spełzły na niczym, należy pamiętać, że bez Pierwszej Rodziny Marvela nie byłoby komiksów Domu Pomysłów, a co za tym idzie kinowego świata na ich podstawie. Przedstawiciele Marvel Studios zapowiedzieli, że niebawem Fantastic Four zagoszczą w MCU, a po przejęciu studia Fox przez Disneya, wcielenie tego planu w życie jest bliżej niż kiedykolwiek przedtem. Fani mają już nawet odtwórcę jednego z głównych bohaterów.

"Fantastyczna Czwórka" - Ethan Peck jako Mr. Fantastic?

Jak podaje CBR, już niedługo w sieci zadebiutuje 10-odcinkowe słuchowisko, będące adaptacją słynnej komiksowej miniserii zatytułowanej "Marvels" autorstwa Kurta Busieka i Alexa Rossa. W rolach głównych usłyszymy wiele głośnych nazwisk ze świata show biznesu. Między innymi w Bena Uricha wcieli się raper Method Man. W obsadzie słuchowiska pojawi się też Ethan Peck, który podłoży głos za Reeda Richarda - alter ego Mr. Fantastica.

Wnuk legendy Hollywood Gregory'ego Pecka zasłynął rolą Spocka w serialu "Star Trek: Discovery". Przejął rolę po takich gwiazdach jak Leonard Nimoy oraz Zachary Quinto. Nic nie stoi na drodze, by młody aktor dołączył do MCU. Tym bardziej że jego występ w roli wolkańskiego naukowca przypadł do gustu wiernym fanom "Star Treka". Całkiem możliwe, że w kolejnej ikonicznej roli zostałby przyjęty równie ciepło, szczególnie jeśli spodoba się jako Reed Richards słuchaczom "Marvels".  

Przeczytaj także

"Fantastyczna Czwórka" - kiedy premiera?

Nowa wersja "Fantastycznej Czwórki" jest kwestią czasu. Na razie nie zdradzono jednak, czy nowi heorsi zadebiutują w Fazie Czwartej, którą rozpocznie "Black Widow" w maju 2020 roku, czy dopiero w Fazie Piątej. Podczas San Diego Comic Con 2019 potwierdzono tylko, że trwają prace nad filmem, ale nie zdradzono żadnych szczegółów. Peck nie jest jedyny kandydatem do roli Mr. Fantastica wybranym przez fanów Marvela.

Przeczytaj także

Do tej pory pojawiło się wiele propozycji. W roli rozciągającego się naukowca miłośnicy MCU widzieli między innymi Johna Krasinskiego, Andrew Lincolna oraz Ewana McGregora. Czy któryś z tych aktorów dostanie rolę? A może twórcy MCU zaskoczą nas jakimś innym nazwiskiem? Na razie pozostaje czekać na dalsze informacje.

Zobacz też: Naukowcy potwierdzili, które planety z filmów Marvela nie mogłyby istnieć

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.