„Fantastyczne zwierzęta 2” w finalnym zwiastunie: Czy poznamy wspólną przeszłość Dumbledore’a i Grindelwalda?

Natalia Hluzow
25.09.2018 16:37
Dumbledore i Grindelwald Fantastyczne Zwierzęta 2 trailer|undefined Fot. kadr z wideo

W najnowszym zwiastunie filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” pojawia się wątek tajemniczej przeszłości łączącej dwóch czarodziejów. Czy widzom będzie dane ją poznać?

Premiera kolejnej odsłony serii osadzonej w świecie Harry’ego Pottera zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym dystrybutor podzielił się z fanami finalnym zwiastunem filmu, przepełnionym magią, czarodziejskimi walkami i niewygaszonymi sentymentami…

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” – finalny zwiastun

Poniższe wideo to już trzeci i ostatni zwiastun „Fantastycznych zwierząt 2”. Właśnie dlatego zdradza najwięcej szczegółów historii, ukazuje wszystkich najważniejszych bohaterów oraz zahacza o wątek więzi łączącej Dumbledore’a z Grindelwaldem. Do jakiego stopnia zostanie on rozwinięty w filmie? Przekonamy się w listopadzie 2018. Tymczasem zobaczmy finalny trailer „Fantastycznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda”.

„Fantastyczne zwierzęta 2” – kiedy premiera?

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda” to druga z pięciu planowanych części serii. Za scenariusz odpowiada twórczyni Harry’ego Pottera, J.K. Rowling. Reżyserią zajął się David Yates, który już dobre kilka lat temu został pochłonięty przez świat czarodziejów z Hogwartu.

W roli głównej ponownie zobaczymy Eddiego Redmayne’a. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się także Jude LawJohnny Depp, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler. 

„Fantastyczne zwierzęta 2” trafią do polskich kin 18 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.