„Fantastyczne zwierzęta 2”: Pierwsze zdjęcie młodego Newta Scamandera trafiło do sieci

Natalia Hluzow
13.07.2018 14:49
Jude Law i Eddie Redmayne Fantastyczne zwierzęta 2|undefined Fot. materiały promocyjne

By osłodzić oczekiwanie na premierę filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, wytwórnia Warner Bros. udostępniła pierwsze zdjęcie przedstawiające młodszą wersję głównego bohatera.

Osadzony w świecie Harry'ego Pottera film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” na podstawie scenariusza J.K. Rowling i w reżyserii Davida Yatesa doczekał się kontynuacji w postaci „Zbrodni Grindelwalda”. Premiera filmu została zapowiedziana na listopad 2018, tymczasem Warner Bros. zaprezentował oficjalne zdjęcie przedstawiające młodszą wersję Newta Scamandera w towarzystwie młodszej wersji Dumbledore’a.

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” – zdjęcie młodego Newta Scamandera

Fotos z filmu przedstawia Jude’a Law w roli Albusa Dumbledore’a w towarzystwie zatroskanego, młodego Newta, w którego wciela się Joshua Shea. Jak łatwo się domyślić, jest to kadr ze sceny retrospekcji, która pojawi się w nadchodzącym filmie.

Pierwsze spojrzenie na młodego Newta i Dumbledore’a w Fantastycznych Zwierzętach: Zbrodniach Grindelwalda.

W pierwszej części filmu o przygodach Newta Scamandera dowiedzieliśmy się, że bohater został wydalony z Hogwartu w efekcie incydentu z udziałem magicznej bestii. Jest wielce prawdopodobne, że sytuacja ta zostanie przedstawiona w „Zbrodniach Grindelwalda” i że to właśnie z niej pochodzi ten kadr.

„Fantastyczne zwierzęta 2” – kiedy premiera?

„Fantastyczne zwierzęta 2” to kolejna odsłona nowej serii osadzonej w świecie Harry’ego Pottera, która finalnie ma składać się z pięciu części. Jej głównym bohaterem jest Newt Scamander, którego w walce ze złym czarnoksiężnikiem Gellertem Grindewaldem wesprze tym razem sam Albus Dumbledore.

Za scenariusz odpowiedzialna jest twórczyni całej serii J.K. Rowling, zaś reżyserem ponownie został David Yates, który ma na koncie poprzednią część „Fantastycznych Zwierząt…” oraz cztery ostatnie części przygód Harry’ego Pottera. W roli Newta zobaczymy znów Eddiego Redmayne'a, zaś jego młodszą wersję zagra Joshua Shea. W „Zbrodniach Grindelwalda” wystąpią także Jude Law jako Dumbledore i Johnny Depp jako Grindelwald oraz Ezra Miller, Zoe Kravitz, Alison Sudol, Katherine Waterston i Dan Fogler. 

Film zadebiutuje na ekranach 16 listopada 2018 roku. Polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć go dwa dni później. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.