Film "Bad Boys 4" nadal powstaje. Problemy Willa Smitha powoli się kończą?

23.05.2022 10:09
Film "Bad Boys 4" nadal powstaje. Problemy Willa Smitha powoli się kończą? Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Jak pewnie doskonale wiecie, Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas Oscarów 2022, co odbiło się głośnym echem na całym świecie. Sprawa jednak powoli cichnie, a Will Smith znalazł wsparcie u m.in. twórców "Bad Boys 4".

Will Smith powróci w Bad Boys 4

Poprzednia odsłona filmu, czyli "Bad Boys For Life" ponownie pokazała nam przygody policjantów granych przez Willa Smitha i Martina Lawrence'a i była opłacalna dla Sony Pictures, przynosząc przychody rzędu 426 milionów dolarów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili stworzyć jeszcze kolejną produkcję w tej serii, nawet mimo kontrowersji wokół Smitha.

Polecamy

Niedawno jeden z członków zarządu Sony Pictures Tim Rotham zabrał głos w sprawie całej sytuacji - Deadline zapytało go, czy przypadkiem plotki o tym, że wstrzymano prace nad "Bad Boys 4" były prawdziwe. Ten stwierdził, że były kompletnie niepoprawne, a następnie wyjaśnił:

Film jest w trakcie przygotowania i nadal w takim stanie będzie. Nie musieliśmy hamować, bo ten samochód się nigdzie nie ruszał. To była bardzo niefortunna sytuacja i nie sądzę, żebym był odpowiednią osobą do jej komentowania. Powiem tyle - znam Willa Smitha od wielu, wielu lat i wiem, że jest dobrą osobą.

Polecamy

Rotham wyjaśnił, że wierzy w Smitha i jest gotowy mu wybaczyć:

To był przykład bardzo dobrej osoby, która miała bardzo zły moment przed oczami całego świata. Ale wierzę w jego przeprosiny, jego żal jest prawdziwy i jestem zwolennikiem wybaczania oraz odkupowania win.

Jak pewnie się domyślacie, na razie o filmie "Bad Boys 4" nie wiemy absolutnie nic - no może oprócz tego, że Will Smith i Martin Lawrence powrócą w rolach głównych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.