Film „The New Mutants” będzie powiązany z główną serią „X-Men”

Natalia Hluzow
16.10.2017 13:59
Film „The New Mutants” będzie powiązany z główną serią „X-Men” Fot. " kadr z wideo

Reżyser filmu o młodych mutantach zdradził, że jego fabuła będzie łączyć się ze znaną serią filmowych przygód Magneto, Profesora X i spółki.

20th Century Fox postanowiło brać przykład z filmowego uniwersum Marvela i nadać tempa serii o mutantach, przygotowując aż trzy nowe filmy w ramach uniwersum X-Men. Właśnie zakończyły się zdjęcia do „X-Men: Dark Phoenix”, który trafi na ekrany w listopadzie 2018. Plan zdjęciowy opuściła też obsada i ekipa „Deadpoola 2”, który ma mieć swoją premierę w czerwcu 2018. Tymczasem, fani franczyzy zacierają ręce w oczekiwaniu na zupełnie nowych mutantów, przedstawionych w zupełnie nowym stylu. Zwiastun „The New Mutants” jeszcze mocniej rozgrzał atmosferę wokół filmu, ukazując, że naprawdę jest na co czekać.

Kilka dni po tym, jak pierwszy trailer filmu o młodocianych mutantach zawładnął umysłami internautów, niczym sam Profesor X, Josh Boone w wywiadzie dla „IGN” ujawnił kolejną informację, która czyni film jeszcze bardziej wyczekiwanym przez fanów. Zapytany o to, czy możemy się spodziewać znajomych twarzy z serii „X-Men”, odpowiedział:

Są pewne rzeczy, o których nie mogę mówić. Mogę tylko powiedzieć, że są połączone i że film stanowi część uniwersum X-Men, i będzie kontynuowany jako część uniwersum X-Men.

To doskonała wiadomość dla fanów serii, którzy przy okazji tego samego wywiadu, dowiedzieli się także, że twórcy planują stworzyć całą trylogię „The New Mutants”.

Zaproponowaliśmy to studiu FOX jako trylogię filmową, silnie wzorowaną na tym, co stworzył Sienkiewicz (…). Wszystko to będą horrory i wszystkie będą horrorami jedynymi w swoim rodzaju.

Reżyser zapowiedział już, że w drugiej części serii mamy zobaczyć znanych z komiksu Warlocka i Karmę. Póki co czekamy jednak na pierwszą odsłonę „The New Mutants” z Maisie Williams, Charliem Heatonem i Rosario Dawson z nadzieją, że będzie tak dobra i nietypowa, jak wieszczą twórcy. Premiera została zapowiedziana na 13 kwietnia 2018 roku, czyli na mroczny, feralny piątek trzynastego.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.