Film „The Predator” zostanie wydany w wersji 3D. Niedługo zobaczymy również pierwszy zwiastun

Kamil Kacperski
23.03.2018 15:12
Maska Predatora|undefined Fot. materiały prasowe

Takimi informacjami podzielił się z fanami scenarzysta nadchodzącego filmu o zabójcy z kosmosu. Czy będziemy mieli do czynienia z hitem na miarę oryginału z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej?

Zapowiedziany w 2017 roku film „The Predator” znajduje się obecnie w fazie tzw. dokrętek. Twórcy kręcą kolejne sceny, by mieć jeszcze więcej materiału w celu zrobienia jak najlepszego filmu. Scenarzysta produkcji, Fred Dekker, podzielił się na swoim Facebooku krótką informacją dotyczącą postępów nad pracą przy nowym Predatorze.

Nie ujawnił oczywiście żadnych pikantnych nowości i szczegółów na temat produkcji, ale potwierdził, że film pojawi się w kinach w wersji 3D. Niestety, „The Predator” nie był kręcony w tej technologii, a zostanie jedynie przekonwertowany do tego formatu z klasycznego 2D. Nie mniej, perspektywa zobaczenia Predatora w trzecim wymiarze dla wielu fanów może być kusząca.

Witajcie wszyscy. Znajdujemy się obecnie w Vancouver, gdzie dokręcamy drobne szczególiki do naszego małego filmu. Nie mogę wam powiedzieć, co znajduje się za tym płotem... oprócz tego, że liczba ofiar jest zatrważająca.

POLOWANIE ROZPOCZNIE SIĘ 14 WRZEŚNIA 2018 ROKU.

The Predator - kiedy zwiastun?

Najważniejsze oprócz wiadomości o tym, że Predator będzie mordował ogromną liczbę żołnierzy, jest jednak to, co Dekker napisał w pierwszym komentarzu pod postem. Scenarzysta wyjawił fanom, że już niedługo możemy spodziewać się premiery pierwszego zwiastuna produkcji o kosmicznym myśliwym. Z drugiej strony, ta informacja nie jest specjalnie zaskakująca, bo w końcu do premiery filmu zostało niecałe pół roku. Jednak miło jest ją usłyszeć od jednego z twórców „The Predatora”.

Według Thomasa Jane'a, który wcieli się w jednego z głównych bohaterów produkcji, obraz będzie bardzo mroczny. Lwia część obsady wciela się w żołnierzy cierpiących na stres powypadkowy i inne schorzenia psychologiczne związane z horrorem wojny:

Wszyscy gramy weteranów z Afganistanu, Iraku, skądkolwiek. Ale wszyscy jesteśmy tak bardzo pokur*ieni, że wysyłają nas do szpitala dla weteranów, żebyśmy mogli dostać jakieś leki na głowę.

I jest taki jeden koleś, którego skazali na śmierć, bo widział UFO, zobaczył jak statek Predatorów przylatuje na Ziemię, więc postanowili go zamknąć z nami, wariatami. Szefostwo planowało zebrać nas wszystkich do jednego busa, pojechać gdzieś w siną dal i wystrzelać wszystkich, po to, żeby pozbyć się tego jednego gościa. Ale oczywiście im się to nie udaje, przejmujemy tego busa i stwierdzamy, że „jeb*ć to, sami znajdziemy te potwory”. Te postaci są na tyle pokręcone, żeby uwierzyć jednemu wariatowi, który twierdzi, że widział UFO.

„The Predator” - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Shane Black („Iron Man 3”, „Nice Guys”). W filmie oprócz Thomasa Jane'a zagrają jeszcze m.in. Olivia Munn, Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Alfie Allen i Yvonne Strahovski. Polska premiera „The Predator” odbędzie się 21 września 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.