Film o Eltonie Johnie otrzymał nowy zwiastun. Zobaczcie "Rocketmana" w akcji

Kamil Kacperski
22.02.2019 10:24
Rocketman|undefined Fot. kadr z wideo

W październiku 2018 roku do sieci trafił teaser filmu "Rocketman", czyli biografii Eltona Johna. Głównego bohatera zagra Taron Egerton, znany jako Eggsy z serii filmów "Kingsman". 

Już 7 czerwca 2019 roku na ekranach kin zadebiutuje "Rocketman", ekscytująca filmowa biografia supergwiazdy pop, sir Eltona Johna. Jego barwne życie to nie tylko spektakularne kostiumy, przeboje, blichtr i bogactwo. To także skandale, problemy z uzależnieniami, osobiste dramaty i przede wszystkim ona: największa miłość życia - muzyka.

Rocketman - zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji

Do sieci nareszcie trafił oficjalny zwiastun "Rocketmana". Widzimy początki kariery, małego nieśmiałego Reginalda Dwighta, a także moment, w którym postanowił zmienić imię. Potem dzieje się wszystko: przepych, luksus, koncerty na stadionach, przedawkowanie narkotyków i eksploracja orientacji seksualnej Eltona Johna. Zobaczcie wideo:

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że sam Elton John nie pojawi się w filmie - jest jedynie zaangażowany jako producent, więc i tak często pojawiał się na planie "Rocketmana". Artysta spotykał się z Egertonem, by dać mu wskazówki na temat śpiewania. Muzyk był zachwycony tym, jak Egerton świetnie naśladował jego głos. I chociaż produkcja nie jest typową biografią pokroju nominowanego do Oscara "Bohemian Rhapsody", to fani Eltona Johna i tak powinni być zadowoleni.

Przeczytaj także

Zmieniła się również polska data premiery filmu "Rocketman" - planowo miał trafić do kin 28 czerwca 2019 roku. Produkcja pojawi się jednak już 7 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.