Film o Elvisie z pierwszym fragmentem. Zobaczcie "Króla" w akcji [WIDEO]

16.11.2021 10:41
Film o Elvisie z pierwszym fragmentem. Zobaczcie "Króla" w akcji [WIDEO] Fot. Metro Goldwyn Mayer/Collection Christophel/East News

W sieci pojawił się pierwszy materiał wideo z Austinem Butlerem w roli Elvisa Presleya. Zobaczcie wideo poniżej.

Austin Butler jako Elvis Presley - zobaczcie wideo

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w nadchodzącym filmie biograficznym w reżyserii Baza Luhrmanna. Aktora mieliśmy okazję zobaczyć w takich serialach, jak "The Carrie Diaries" oraz "Arrow".

Polecamy

Dowiedzieliśmy się również, że sam Tom Hanks wystąpi w filmie jako Tom Parker, czyli niesławny menadżer Presleya. Mężczyzna był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne Elvisa Presleya. Wiemy też, że Baz Luhrmann jest odpowiedzialny nie tylko za reżyserię, ale również za scenariusz, który napisał razem z Craigiem Pearcem. 

Teraz reżyser przedstawił światu pierwszy fragment produkcji, który zdradza nam przy okazji datę premiery filmu - ten zobaczycie poniżej:

Polecamy

Jeżeli wierzyć zapowiedzi Luhrmanna, to produkcja zadebiutuje w kinach już 24 czerwca 2022 roku. Tak jak wspomnieliśmy, w głównego bohatera wcieli się Austin Butler. Hanks zagra menadżera Presleya. W obsadzie zobaczymy również Maggie Gyllenhaal, która wcieli się w matkę piosenkarza.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.