Film o Tedzie Bundym z Jamesem Hetfieldem trafi na Netfliksa

Aleksandra Degórska
05.02.2019 15:11
Film o Tedzie Bundym z Jamesem Hetfieldem trafi na Netfliksa Fot. kadr z wideo

"Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" będzie dostępny na platformie Netflix. W produkcji zobaczymy frontmana Metalliki.

W roku 2019 otrzymaliśmy dwie produkcje o seryjnym mordercy - 24 stycznia 2019 na Netfliksie pojawił się film dokumentalny "Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego", zaś 26 stycznia 2019 roku na imprezie Sundance odbyła się premiera filmu "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile". Za ocie produkcje odpowiada reżyser Joe Berlinger. Nic zatem dziwnego, że Netflix zainteresował się filmem i postanowił kupić prawa do dystrybucji "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" za 9 milionów dolarów.

"Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" trafi na Netfliksa

Historia Bundy'ego znowu cieszy się zainteresowaniem do tego stopnia, iż widzowie po obejrzeniu dokumentu zaczęli pisać, że nawet by nie protestowali, gdyby mężczyzna chciał ich zabić, czy ironiczne "chciałbym żeby ktoś patrzył na mnie tak, jak Bundy patrzył na swoje ofiary". To wszystko spowodowało, że Netflix zaczął apelować, by ludzie nie idealizowali Teda Budny'ego. Morderca był uwielbiany przez kobiety i twórcy obu filmów postanowili zgłębić jego fenomen. W główną rolę w "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" wcielił się niepozorny Zac Efron, zaś jego partnerkę zagrała Lily Collins - córka Phila Collinsa.

Przeczytaj także

W "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" zobaczymy Jamesa Hetfielda i będzie to jego pierwsza rola w filmie. Frontman Metalliki zagra policjanta. Oficer Bob Hayward jako pierwszy zatrzymał Teda Bundy'ego za posiadanie narzędzi służących do włamywania się do mieszkań. Muzyk zapoznał się z reżyserem Joe Berlingerem podczas kręcenia dokumentu "Some Kind of Monster" dotyczącego kulisów powstania albumu "St. Anger". Nic zatem dziwnego, że twórca postanowił zaprosić do swojej produkcji Hetfielda. 

"Extremely Wicked, Schockingly Evil and Vile" - kiedy premiera w Polsce?

Pomimo tego, że film miał już swoją premierę w USA w styczniu 2019, to dokładnie nie wiadomo, kiedy polscy widzowie będą mogli obejrzeć film o Tedzie Bundym.

Metallica na koncercie w Polsce w 2019

Jamesa Hetfielda w swoim żywiole zobaczymy już niebawem w naszym kraju. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie na PGE Narodowym. Jako support wystąpią Ghost i Bokassa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.