Finał pechowej randki z seansu „Strażników Galaktyki 2”

Kamil Dachnij
25.05.2017 12:22
Finał pechowej randki z seansu „Strażników Galaktyki 2” Fot. kadr z filmu

SMS-owanie podczas randki może zezłościć partnera. Pewien rozczarowany Amerykanin zażądał od swojej partnerki zwrotu pieniędzy za bilet. I go otrzymał. 

O tej historii pisaliśmy niedawno. Niejaki Brandon Vezmar z Austin zapewne obiecywał sobie wiele dobrego, gdy zaprosił na randkę Crystal Cruz i udał się z nią do kina na najnowszy blockbuster Marvela, „Strażników Galaktyki 2”. Jednak dopiero co zapoznana kobieta okazała się maniaczką swojej komórki. Wyraźnie znudzona kolorową akcją z ekranu, wysłała nawet do 20 smsów w przeciągu kilkunastu minut. Gdy Vezmar zasugerował jej wyjście z kina, aby załatwiła sobie sprawy, kobieta uczynnie wyszła i odjechała samochodem, zostawiając partnera bez transportu.

Wściekły 37-latek zażądał od kobiety zwrotu 17 dolarów i 31 centów, które zapłacił za bilet. Żeby udowodnić, że mówi na serio, złożył oficjalny pozew. Sprawa okazała się na tyle głośna, że Inside Edition postanowiło zainterweniować i rozstrzygnąć absurdalny spór. Z tej racji sprowadziła dwójkę bohaterów w to samo miejsce, aby rozczarowany Brandon usłyszał przeprosiny od Crystal i otrzymał zwrot swoich tak boleśnie wydanych pieniędzy. Żeby było zabawniej, nakręcono materiał. Zobaczcie wideo:

Biedna kobieta dodała, że z telefonu skorzystała tylko po to, aby zapewnić swoją przyjaciółkę, że wszystko jest w porządku. Jednak nawet po przeprosinach Vezmar był czujny i na wszelki wypadek przeliczył gotówkę.

Crystal nie jest jedyną osobą, która nieszczególnie dobrze bawiła się na seansie „Strażników galaktyki vol.2”. Scenarzysta komiksowy Marvela, Steve Englehart, skrytykował film za oddanie postaci Mantisy, którą stworzył wspólnie z Donem Heckiem. Być może następnym razem wyjdzie lepiej.

A co dalej w planach z kosmiczną serią Marvela? Wiemy, że powstanie 3. część. James Gunn po raz trzeci będzie reżyserem i z tego co wiemy jest w trakcie kończenia scenariusza. Spodziewana premiera obrazu to 2020 roku.

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.