Gadot, Reynolds i Johnson zachwycają w zwiastunie "Red Notice". Zobaczcie zapowiedź filmu Netflix

03.09.2021 11:36
Gadot, Reynolds i Johnson zachwycają w zwiastunie "Red Notice". Zobaczcie zapowiedź filmu Netflix Fot. materiały prasowe/Netflix

W sieci pojawił się właśnie zwiastun "Red Notice", czyli najdroższego filmu Netflix w historii. Zobaczcie zapowiedź projektu z Gal Gadot, Dwayne'em Johnsonem i Ryanem Reynoldsem w rolach głównych.

Red Notice - zobaczcie zwiastun filmu z Gadot, Johnsonem i Reynoldsem

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun "Red Notice" z gwiazdorską obsadą. Film skupia się na agencie FBI (Johnson), który próbuje zapobiec kradzieży wartościowych dzieł. W wyniku wielu nieporozumień jest zmuszony do współpracy ze złodziejką (Gadot) i oszustem (Reynolds). Szybko okazuje się, że stawka jest wyższa, niż pierwotnie zakładali.

Polecamy

Johnson był niedawno zajęty promocją "Wyprawą do dżungli", Reynolds kumplował się z gwiazdami k-popu i hype'ował "Free Guya", natomiast Gadot niedawno przywitała na świecie córeczkę. Teraz przyszedł jednak czas na połączenie sił i zaprezentowanie światu historycznego (dla Netfliksa) filmu "Red Notice":

"Red Notice" to pełna akcji i humoru opowieść o czołowym profilerze FBI (Dwayne Johnson), który w związku z publikacją przez Interpol czerwonej noty o globalnym zagrożeniu, zmuszony jest połączyć siły z dwójką rywalizujących ze sobą przestępców (Gal GadotRyan Reynolds).

Polecamy

Rawson Marshall Thunber odpowiada za scenariusz i reżyserię filmu, jest też jednym z jego producentów obok Dwayne'a Johnsona, Beau Flynn, Dany'ego Garcii i Hirama Garcii. 

Film Rawsona Marshalla-Thurbera miał kosztować 150 mln dolarów (z czego pokaźną część pochłonęły gaże gwiazd), co czyni go jedną z najdroższych produkcji serwisu. Możemy wywnioskować, że będziemy mieli do czynienia z produkcją w stylu "Deadpoola" (tyle, że bez supermocy).

Premiera "Red Notice" na Netflix została zapowiedziana na 12 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.