Gal Gadot na pierwszych nagraniach z planu „Wonder Woman”

Jakub Gańko
29.12.2015 17:19
|north Fot. materiały prasowe

Zobaczcie Gal Gadot i Chrisa Pine'a na tle Londynu z początku XX wieku w pierwszych materiałach z planu superbohaterskiej produkcji studia Warner Bros.

Choć jest jeszcze stanowczo zbyt wcześnie, by oczekiwać oficjalnych materiałów z zapowiadanego na 2017 rok „Wonder Woman”, za sprawą pewnego wścibskiego użytkownika Instagramu mamy okazję po raz pierwszy rzucić okiem na plan tej produkcji.

Dzięki jego nagraniom mamy wreszcie dowody na to, że przynajmniej część filmu będzie rozgrywać się na początku XX wieku, prawdopodobnie w okresie I wojny światowej. Filmowcy zostali uchwyceniu na planie w okolicy Lincoln's Inn w centrum Londynu. Wideo pozwala docenić ich dbałość o oddanie ówczesnych realiów oraz ujrzeć znaną z serii „Szybcy i wściekli” Gal Gadot w czarnej szacie, którą znamy już z pierwszych zdjęć promocyjnych. Przez chwilę widzimy też Chrisa Pine'a jako jej ukochanego, Steve'a Trevora. W filmie pojawią się też m.in. Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner.

Nie oczekujcie tutaj fragmentów przypominających gotowy film. To mimo wszystko tylko amatorskie nagranie z ukrycia, ale daje już jakiś ogląd na „Wonder Woman”. Zobaczycie je poniżej:

Wcześniej mieliśmy już okazję przyjrzeć się Gal Gadot w roli tytułowej superbohaterki na pierwszym oficjalnym zdjęciu promocyjnym:

gal_gadot_wonder_woman Fot. foto: materiały prasowe

„Wonder Woman” w reżyserii Patty Jenkins to ekranizacja komiksu DC Comics wydawanego od 1941 roku. Film ma stanowić czwartą - po „Człowieku ze stali”, „Batman v Superman” i „Legionie samobójców” - część filmowego uniwersum studia, które będzie rywalizować z analogicznym cyklem Marvela.

Nowa Wonder Woman pojawi się gościnnie już w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, którego premiera odbędzie się 23 marca 2016 roku. Na ekrany polskich kin film trafi tydzień później.

Jak Wam się podoba Gal Gadot w roli Wonder Woman?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.