"Ghostbusters 2020" - czy w końcu potwierdzono obecność Billa Murraya w obsadzie?

06.11.2019 13:17
Pogromcy duchów 2|undefined Fot. kadr z filmu Pogromcy duchów 2

Od kiedy ogłoszono prace nad trzecią częścią "Pogromców duchów", fani zastanawiają się, czy w obsadzie powrócą oryginalni Ghostbusters, między innymi Bill Murray.

Zdjęcia do nowych "Pogromców duchów" już się zakończyły, ale do tej pory twórcy filmu nie zdradzili, czy w kontynuacji zobaczymy aktorów, wszystkich żyjących wcielających się w oryginalnych duchołapaczy. Chociaż fabuła skupi się na nowym wcieleniu tytułowej grupy, fani mają nadzieję, że Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson powrócą w gościnnych występach. Czy w końcu potwierdzono, że Murray pojawi się w "Ghostbusters 3"?

"Ghostbusters 2020" - Bill Murray w obsadzie filmu?

Jak podaje serwis We Got This Covered, Murray wystąpi w sequelu "Pogromców duchów 2". Według źródła aktor był widziany w okolicy planu zdjęciowego. Jeden z fanów miał go widzieć  podczas obiadu z innymi gwiazdami serii, które powrócą po latach - Danem Aykroydem i Sigourney Weaver. Nie są to jednak oficjalnie potwierdzone informacje, więc wszystko może się wydarzyć. Trudno jednak wyobrazić sobie kontynuację "Pogromców duchów" bez jednego z głównych bohaterów oryginału. Nawet jeśli ich role będą ograniczone do minimum.

Przeczytaj także

Według fanowskich domysłów Peter Venkman i reszta ekipy będą stanowiły dla nowych bohaterów wzór do naśladowania. Nie wykluczone, że starzy Pogromcy duchów będą uczyć swojego fachu młodych amatorów walki z siłami pozaziemskimi. Na razie nie potwierdzono, jak dokładnie będzie wyglądała fabuła nadchodzącego filmu. Wiadomo jedynie, że miejsce oryginalnych Ghostbusters zajmie grupa nastolatków w jakiś sposób z nimi powiązana.

Przeczytaj także

"Ghostbusters 2020" - kiedy premiera?

W rolach głównych zobaczymy gwiazdę "Ant-Mana" Paula Rudda, Annie Potts, Finna Wolfharda znanego z serialu "Stranger Things", Mckennę Grace, Carrie Coon, Sydneya Mae Diaza, Marlona Kazadiego, Logana Kima, Dana Aykroyda, Erniego Hudsona i Sigourney Weaver. Reżyserem "Pogromców duchów 2020" został Jason Reitman - syn twórcy oryginalnej dylogii, który tym razem wyprodukuje film. Premiera została zaplanowana na 8 lipca 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Do kogo zadzwonicie? Do Pogromców duchów! Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.