"Ghostbusters 3": poznaliśmy nastolatkę, która zagra główną rolę? Pojawił się opis nowych postaci

Kamil Kacperski
28.01.2019 08:17
Pogromcy duchów (1984)|undefined Fot. materiały prasowe

W sieci znalazły się nagrania z przesłuchania do głównej roli w nadchodzącej produkcji o Pogromcach duchów. Ma ją zagrać 12-letnia Sarah Abbott (znana z m.in. "Black Mirror").

Ruszyły castingi do głównych ról w nadchodzących "Pogromcach duchów 3". Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, bohaterami nowej odsłony serii mają być kilkunastoletnie dzieciaki, które przejmują schedę po bohaterach kreowanych w dwóch pierwszych częściach przez Billa Murraya, Dana Aykroyda i Erniego Hudsona. W szefową nowej grupy ma się wcielić 12-letnia aktorka Sarah Abbott. Nastolatkę mieliśmy okazję zobaczyć m.in. w jednym z odcinków serialu "Black Mirror".

O wycieku z przesłuchania poinformował portal HN Entertainment. W sieci pojawiło się nawet wideo z próbnej audycji, ale prędko zostało ono usunięte przez twórców "Pogromców duchów 3". Na szczęście dziennikarze publikacji opisali krótką wymianę dialogów, która padła w trakcie sceny. Dowiedzieliśmy się z nich, że 12-latka ma spore problemy komunikacyjne i stara się "przygotowywać żarty", żeby sprawić by ludziom było "przyjemniej z nią przebywać". 

Pogromcy duchów 3 - opis postaci 

Na jej słowa odpowiada ojciec bohaterki, który informuje ją, że pytanie się nauczycielki o to, czy "znów przestała korzystać z diety", jest wysoce niestosowne. Dziewczynka broni się, twierdząc, że "nie jest maszyną, która potrafi wyłapać zasady tradycyjnych relacji międzyludzkich", co sugeruje, że może być w jakiś sposób autystyczna. Charakter bohaterki zgadza się z opisem postaci opublikowanym przez HN Entertainment. Jedną z nich ma być 12-letnia dziewczyna (Abbott), która jest wyjątkowo uzdolniona jeśli chodzi o naukową stronę życia, ale ma problemy z nawiązywaniem kontaktów. 

Drugi z głównych bohaterów jest 13-letnim chłopcem, który jest mocno wciągnięty w fantastykę oraz uznaje samego siebie za "osobę wierzącą w teorie spiskowe". Niestety, nie poznaliśmy jeszcze opisów pozostałych 2 ról głównych. Wiemy jedynie, że one również będą należały do dziewczynki i chłopca. 

A tak prezentuje się Sarah Abbott w "Black Mirror":

Pogromcy duchów 3 - kiedy premiera?

Wcześniej Ernie Hudson zapowiedział, że w nowym filmie powróci zarówno on, jak i Aykroyd oraz Murray. Panowie pojawią się zapewne w roli mentorów - kto wie, może któryś z dzieciaków będzie wnukiem jednego ze "starych" Pogromców duchów? Tego dowiemy się bliżej premiery filmu "Pogromcy duchów 3", która odbędzie się latem 2020 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.