"Ghostbusters": gwiazda "Stranger Things" w kultowym samochodzie na zdjęciach z planu

18.08.2019 13:36
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

W sieci pojawiła się nowa porcja materiałów z planu "Ghostbusters 2020". Widzimy na nich Finna Wolfharda i kultowy wóz ECTO-1.

Materiałów z planu "Ghostbusters 2020" ciąg dalszy. Na początku sierpnia internet obiegły zdjęcia, przedstawiające kultowy wóz Pogromców duchów oraz nawiązanie do złoczyńcy znanego z oryginalnej produkcji. Dzięki nowej porcji zdjęć dowiedzieliśmy się, kto będzie kierował słynnym ECTO-1.

"Ghostbusters" - nowe materiały z planu

ECTO-1 to legendarny wóz, którym poruszała się pierwsza drużyna Pogromców duchów. Z uwagi na to, że "Ghostbusters 2020" dzieje się w obrębie tego samego uniwersum, wykorzystanie auta w filmie wydaje się rozsądną decyzją. W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia oraz materiał wideo, na których widzimy ECTO-1, oraz bohatera, który najprawdopodobniej będzie kierował wozem w filmie. Jest to bohater, w którego wcieli się Finn Wolfhard, aktor znany głównie z roli Mike'a w "Stranger Things" i Richiego Toziera w horrorze "To"

Prace na planie "Ghostbusters 2020" wystartowały w połowie lipca w Albercie w Kanadzie. Do obsady zaliczają się między innymi wspomniany Finn Wolfhard, Mckenna Grace (która zagra jego młodszą siostrę), znana z serialu "Fargo" Carrie Coon (która wcieli się w ich matkę), Paul RuddCeleste O'Connor i Logan Kim.

Przeczytaj także

W filmie zobaczymy również twarze znane z oryginalnych "Pogromców duchów", a będą to Bill MurraySigourney WeaverAnnie Potts, Dan AykroydErnie Hudson. Premierę zaplanowano na 10 lipca 2020 roku

Zobacz też: Gwiazda kobiecych "Ghostbusters" nazwała nowy sequel "żałosnym zagraniem" 

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.