"Ghostbusters": samochód i nawiązanie do Piankowego Marynarzyka na zdjęciach z planu

08.08.2019 15:12
Pogromcy duchów|undefined Fot. Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia z planu kontynuacji "Pogromców duchów", która opowie nam historie wnuków głównych bohaterów pierwowzoru z 1984 roku.

Ruszyły już zdjęcia do nowego filmu z serii "Pogromcy duchów". W związku z tym, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji, które przedstawiają nam elementy filmu wywołujące nostalgię u fanów oryginału. Widzimy na nich bowiem niezawodny wóz ECTO-1, który definitywnie widział lepsze dni, a także miłe nawiązanie do oryginalnego złoczyńcy, Piankowego Marynarzyka. 

Pogromcy duchów - oto pierwsze zdjęcia z planu filmu

Po zdjęciach samochodu możemy wywnioskować, że jest to ten sam, który widzieliśmy wcześniej w dwóch pierwszych "Pogromcach duchów". Jego obecność potwierdza to, o czym mówili twórcy, czyli chęć podtrzymania ciągłości z poprzednimi odsłonami serii. Zobaczcie zdjęcia ECTO-1 z najnowszej części "Ghostbusters":

Przeczytaj także

Drugą ciekawą rzeczą, która trafiła do internetu, to reklamy Stay-Puft Marshmallows. Jest to oczywiście nawiązanie do postaci z oryginału, która siała ogromny zamęt w Nowym Jorku. Wówczas przyzwał ją potężny zły demon Gozer. Piankowy Marynarzyk pojawił się również w kobiecym "Ghosbusters" z 2016 roku:

Szczegóły fabuły filmu "Ghostbusters 3" są na ten moment nieznane. W rolach głównych wystąpią Carrie Coon, Mckenna Grace i Finn Wolfhard. Premiera produkcji zaplanowana jest na 10 lipca 2020 roku.

Zobacz też: Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.