Główni bohaterowie "Grease" spotkali się po 41 latach [ZDJĘCIA]

16.12.2019 13:22
Grease: Bohaterzy musicalu spotkali się po 41 latach|undefined Fot. Paramount Pictures / Robert Stig/Collection Christophel/East New

Zobaczcie, jak John Travolta i Olivia Newton-John prezentują się w strojach swoich bohaterów z "Grease" po 41 latach.

"Grease" to jeden z najsłynniejszych musicalowych tytułów. W filmie z 1978 roku w głównych rolach pojawili się Olivia Newton-John oraz John Travolta. Zagrali oni nastolatków, którzy przeżyli wakacyjny romans. Para ponownie spotyka się przypadkowo w Rydell High School. Miłosna historia grzecznej blondynki i badboya podbiła serca wielu widzów wielu pokoleń. 41 lat później główni bohaterowie ponownie spotkali się, by wziąć udział w specjalnym wydarzeniu związanym z "Grease". 

Główni bohaterowie "Grease" spotkali się po 41 latach [ZDJĘCIA]

Impreza odbyła się w West Palm Beach na Florydzie. Olivia Newton-John i John Travolta ubrali nawet stroje, w których pojawili się w filmie "Grease". Aktorzy wykonali piosenki z musicalu oraz wzięli udział w sesji pytań z fanami.

Przeczytaj także

Co ciekawe, specjalnie na ten event Olivia Newton-John założyła skórzaną kurtkę, która została sprzedana w listopadzie 2019 na charytatywnej akcji za ponad 200 tysięcy dolarów. Fan, który został nowym właścicielem ubrania, postanowił podarować kurtkę aktorce, by mogła pojawić się w niej na evencie.

Olivia Newton-John ma nawrót raka

W 1992 roku u gwiazdy "Grease" zdiagnozowano raka piersi, zaś w 2013 aktorka zmagała się z guzem na ramieniu. Niestety w sierpniu 2019 wyznała, że ma nawrót raka piersi z przerzutami na kręgosłup. Newton-John dalej warczy o zdrowie, poddaje się radioterapii, jak również sięga po marihuanę leczniczą.

Zobacz także: Gwiazda "Grease" ma nawrót raka: Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi pozostało

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.