Główni bohaterowie „Obecności” pojawią się w „Annabelle 3”

Kamil Kacperski
17.10.2018 14:43
Obecność|undefined Fot. kadr z wideo

Całkiem ciekawy i nietypowy ruch został potwierdzony przez portal Deadline, który potwierdził, że Vera Farmiga i Patrick Wilson pojawią się w nowym horrorze.

Portal Deadline (pewne źródło) potwierdził, że Vera Fermiga i Patrick Wilson, którzy wcielają się w Eda i Lorraine Warrenów, czyli protagonistów „Obecności”, powrócą do uniwersum horrorów w nadchodzącym filmie „Annabelle 3”. Produkcja będzie kontynuacją przygód tytułowej nawiedzonej lalki. Bohaterowie nie będą jednak postaciami pierwszoplanowymi. Dlaczego nie? Ponieważ ten zaszczyt przypadnie ich córce, jej kuzynce oraz jej znajomej.

Krótki opis filmu zapowiada pojedynek między nastolatkami a nawiedzoną lalką:

„Annabelle 3” to 6. film w serii „Obecność”. Opowiada historię o tym, jak Warrenowie zamykają nawiedzoną lalkę w miejscu, gdzie nie może już zrobić nikomu krzywdy - w ich Pokoju Artefaktów. Annabelle budzi jednak całe zło drzemiące w pokoju i obiera sobie nowy cel: 10-letnią córkę Worrenów, Judy. Młoda dziewczyna razem ze swoją nastoletnią kuzynką-opiekunką i jej koleżanką, musi sobie poradzić z Annabelle.

Potwierdzono, że powstanie Annabelle 3

Architekt całej marki, James Wan, dodał od siebie kilka słów, porównując nadchodzący film do „Nocy w muzeum”, czyli komedii z Benem Stillerem w roli głównej:

Lalka właściwie ożywia wszystkie artefakty w tamtym pokoju, więc tworzy nam się teraz „Noc w muzeum” tylko z Annabelle!

Czytając opis produkcji, nietrudno się domyślić w jakich rolach wystąpią Fermiga i Wilson. Warrenowie pojawią się na początku oraz na samym końcu produkcji, tworząc przy okazji ładną klamrę kompozycyjną. Głównymi bohaterami będą dzieciaki, które zostaną same w domu. To w końcu one będą musiały zmierzyć się z tym całym plugastwem obudzonym przez Annabelle. Oznacza to również, że twórcy znów przygotują film przeznaczony raczej dla osób młodszych (niesławne PG-13), w którym znajdzie się nieco mniej strasznych scen i nieco więcej humoru. Cóż, to już 6. część tej serii filmowej, więc Wan i spółka raczej wiedzą co robią.

>> ZOBACZ TEŻ: Horrory na jesień 2018 - zapowiedzi nadchodzących filmów grozy <<

Annabelle 3 - kiedy premiera?

Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Gary Dauberman, który napisał też wcześniejsze filmy z serii. Premiera „Annabelle 3” odbędzie się w lipcu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.