Godzilla prawdziwym królem potworów na pierwszych zdjęciach z filmu „Godzilla: King of Monsters”

Sergiusz Kurczuk
13.07.2018 10:24
Godzilla|undefined Fot. kadr z filmu Kong: Wyspa Czaski

Godzilla powraca i naprawdę robi wrażenie. W sieci ukazały się pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu „Godzilla: King of Monsters”. 

Pod koniec filmu „Kong: Wyspa Czaszki” pojawiła się scena zapowiadająca kinowy powrót kolejnego ogromnego potwora znanego kinomanom. Chodzi oczywiście o Godzillę, która została jedynie ukazana na ściennym malowidle. Kiedy zapowiedziano, że trwają prace nad produkcją zatytułowaną „Godzilla: King of Monsters”, fani zmutowanego jaszczura od wielu miesięcy czekali na zdjęcie przedstawiające monstrum. W końcu się doczekali. W sieci możemy zobaczyć pierwsze fotosy z filmu. Jedno z nich przedstawia króla potworów w pełnej krasie. 

„Godzilla: King of Monsters” - jak będzie wyglądać potwór?

Serwis Entertainment Weekly zaprezentował dwie fotografie z nadchodzącej produkcji w reżyserii Michaela Dougherty'ego. Na jednym widzimy ludzkie główne bohaterki - doktor Emmę Russell (Vera Farmiga) oraz jej córkę Madison (Millie Bobby Brown). Russell pracuje jako naukowiec dla organizacji łapiącej potwory o nazwie Monarch. Farmiga w wywiadzie dla Entertainment Weekly zdradziła, że jej bohaterka zostanie porwana przez tajemniczą instytucję, której celem jest powołanie do życia własnego monstrum. 

Godzilla: King of Monsters Fot. foto: Entertainment Weekly

Na drugiej fotografii widzimy to, na co czekali wszyscy fani Godzilli - nowy wizerunek potwora. Zdjęcie naprawdę robi wrażenie. Ogromny stwór stoi w wodzie otoczony mgłą i zieje swoim zabójczym oddechem w kierunku nieba. Potwór wygląda jak żywy wulkan, więc nic dziwnego, że Emma i Madison mają tak przerażone miny. 

Godzilla: King of Monsters Fot. foto: Entertainment Weekly

„Godzilla: King of Monsters” - o czym jest film?

Nowe podejście amerykańskich filmowców do słynnej japońskiej serii jest po części kontynuacją historii, którą rozpoczęto w filmie „Kong: Wyspa Czaszki”. Po raz kolejny zobaczymy członków kryptozoologicznej agencji Monarch, która tym razem stanie oko w oko z Godzillą. To jednak niejedyny stwór, którego zobaczymy na ekranie. Tytułowy potwór zmierzy się ze swoimi największymi wrogami - Mothrą, Rodanem i trzygłowym monstrum znanym jako King Ghidorah. Twórcy zapowiadają, że finałowa walka przejdzie do historii kina o potworach. 

Premiera filmu Warner Bros. została zaplanowana na 31 maja 2019 roku. Niecały rok później, bo 22 maja 2020 roku zobaczymy starcie King Konga z Godzillą w trzeciej części serii. Pod koniec lipca 2018 roku rozpocznie się kolejna edycja San Diego Comic Con, na której prawdopodobnie ukaże się pierwszy teaser filmu „Godzilla: King of Monsters”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.