"Godzilla vs. Kong" z pierwszym fragmentem. Dlaczego Małpa dorównuje Królowi wzrostem?

09.12.2019 10:48
Godzilla 2|undefined Fot. kadr z filmu "Godzilla II: Król Potworów"/Warner Bros.

Po słabym wyniku finansowym "Godzilli 2", przyszedł czas na powrót do formy. W kinach w 2020 roku zadebiutuje film "Godzilla vs. Kong", który połączy dwa największe potwory światowej kinematografii.

W drugi weekend grudnia 2019 roku zorganizowano Comic-Con w Brazylii, gdzie wielu twórców pokazało swoje nadchodzące dzieła. Wśród nich zobaczyliśmy oficjalny zwiastun "Wonder Woman 1984", ale także krótką zapowiedź nowych filmów Warner Bros. Wśród nich pojawił się fragment produkcji "Godzilla vs. Kong", w której po raz kolejny zobaczymy dwa najpotężniejsze potwory razem na jednym ekranie.

Godzilla vs. Kong - pierwszy fragment filmu

Chociaż sam fragment nagrany jest telefonem i jakościowo należy do pierwszej dekady XXI wieku, to możemy wyraźnie zobaczyć jeden interesujący szczegół - Kong jest wielkości Godzilli. Owszem, w filmie z 2017 roku dowiedzieliśmy się, że wielki małpiszon jest jeszcze stosunkowo młody i będzie mógł urosnąć. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że osiągnie rozmiary dorównujące Królowi Potworów. 

Przeczytaj także

Poznaliśmy też oficjalny opis filmu "Godzilla vs. Kong":

W czasach, gdy potwory chodzą po Ziemi, ludzkość sprawia, że Godzilla i Kong stają przeciwko w sobie w bitwie, która zostanie zapamiętana przez kolejne ery. Kiedy firma Monarch wyrusza na niebezpieczną misję, która ma im pomóc w odkryciu tajemnicy powstania Tytanów, pewna grupa ludzi zamierza pozbyć się wszystkich stworzeń - i tych dobrych, i tych złych.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że "Godzilla vs. Kong" został opóźniony o kilka miesięcy. Pierwotnie film miał się pojawić w kinach wiosną 2020 roku, jednak Warner Bros. postanowił dopracować nadchodzącą produkcję. Teraz datę premiery ustalono na 20 listopada 2020 roku.

Zobacz także: Godzilla skończył 65 lat. Zobaczcie, jak internet świętował to wydarzenie

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.