"Gra o tron": HBO opublikowało 1. zwiastun 8. sezonu! Czy jest równie epicko, jak obiecują twórcy?

05.03.2019 17:48
Gra o tron sezon 8. |undefined Fot. kadr z wideo

W sieci zadebiutował zwiastun 8. sezonu "Gry o tron", na który czekają fani z całego świata. Czy czeka nas najbardziej epicka bitwa spośród wszystkich oglądanych do tej pory?

Po opublikowaniu przez HBO 1. zwiastuna 8. sezonu "Gry o tron", w którym ma nie brakować epickich bitew, fani serialu zacierają ręce. Choć twórcy serialowego hitu postanowili podgrzać emocje wielbicieli produkcji opartej na prozie George'a R.R. Martina za pomocą zdjęć, przedstawiających głównych bohaterów, wciąż nie wiadomo nic poza domysłami. Na razie wiadomo, że sami twórcy obalili jedną z najpopularniejszych teorii fanowskich i to nie Bran okaże się najczarniejszym charakterem.

Przeczytaj także

"Gra o tron": Zwiastun 8. sezonu

5 marca 2019 do sieci trafił 1. trailer "Gry o tron" - według obietnic twórców najbardziej epickiego sezonu spośród tych, które widzowie do tej pory mogli zobaczyć. Wydarzenie ma być też najbardziej spektakularną bitwą w historii kina. Czy tak się wydarzy? Na razie w pierwszym zwiastunie widać przerażoną Aryę Stark, pewną siebie Cersei, Jona Snowa i Daenerys, a także smoki.

Kiedy premiera 8. sezonu "Gry o tron"?

Kto stanie się nowym władcą Siedmiu Królestw? Która z najpopularniejszych teorii dotyczących fabuły "Gry o tron" okaże się prawdziwa? Tego fani serialu HBO będą mieli okazję - częściowo - dowiedzieć się już 15 kwietnia 2019 roku. W tym dniu rozpoczną się prawdziwe emocje, bowiem stacja wyemituje 1. odcinek 8. sezonu jednego z najchętniej oglądanych seriali świata. W Polsce ostatni odcinek produkcji zostanie wyemitowany 20 maja 2019.

Zobacz także: >> "Gra o tron": TOP5 najciekawszych teorii o serialu <<

Justyna Kierzkowska|undefined
Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.