Gwiazdy "Gry o tron" znów razem w filmie! Tym razem o polowaniu na wampira

21.05.2020 14:38
Fot. Album Online/East News

Gwiazdy "Gry o tron", Peter Dinklage i Jason Momoa, razem w nowym filmie! Tym razem produkcja z nimi w rolach głównych opowie o polowaniu na wampira.

Ta dwójka to bez wątpienia jedni z ulubionych bohaterów fanów serialu "Gra o tron". Peter Dinklage w produkcji HBO wcielał się w postać Tyriona Lannistera, a Jason Momoa zagrał ukochanego Daenerys, Khala Drogo. I choć tych dwóch aktorów nie spotkało się na ekranie w "Grze o tron", teraz mogą nadrobić zaległości. Okazuje się, że Dinklage i Momoa razem zagrają w nowym filmie fantasty, opowiadającym o... polowaniu na wampira.

"Gra o tron": Peter Dinklage i Jason Momoa w filmie o wampirach

"Good Bad & Undead" to nowy film fantasy, który opowie historię Van Helsinga (Dinklage), ostatniego żyjącego przedstawicielem rodu pogromców wampirów. Mężczyzna zawarł sojusz z popularnym wampirem (Momoa), który przyrzekł, że nigdy więcej nikogo nie zabije.

Przeczytaj także

Choć historia wydaje się typowa jak na filmy o wampirach, tym razem będzie wyjątkowa. Zwłaszcza, że na drodze głównych bohaterów pojawi się masa przeciwników, którzy będą chcieli pokonać wampira. Van Helsing znajdzie sprytny sposób na to, żeby uratować sprzymierzeńca, a jednocześnie zgarnie wysoką nagrodę za pokonanie krwiopijcy. Jak mu się to uda? Przekonacie się na ekranie!

Fabuła "Good Bad & Undead" została oparta na podstawie pomysłu Marka Swifta i Damiana Shannona. Jak na razie nie znana jest dalsza obsada, ani data premiery. Widowisko jednak zapowiadane jest przez producentów jako "Zdążyć przed północą" w świecie Brama Stokera

Zobacz także: Dzięki koronawirusowi George R.R. Martin skończy wreszcie "Wichry Zimy"? Tak twierdzi autor

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.