"Groźne kłamstwa" - gwiazda "Riverdale" w zwiastunie nowego thrillera Netfliksa

14.04.2020 09:03
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Platforma Netflix zaprezentowała zwiastun swojej nowej produkcji. W mrocznym thrillerze zobaczymy m.in. jedną z gwiazd popularnego serialu "Riverdale".

"Groźne kłamstwa" to najnowsza produkcja oryginalna platformy Netflix, którą będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze w tym miesiącu. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"Groźne kłamstwa" - gwiazda "Riverdale" w zwiastunie nowego thrillera Netfliksa

Zwiastun filmu "Groźne kłamstwa" prezentuje się następująco:

Główną bohaterką filmu jest młoda dziewczyna, zatrudniona jako opiekunka dla bogatego seniora. Gdy jej podopieczny umiera i nieoczekiwanie zapisuje jej w spadku swą posiadłość, dziewczyna zostaje wciągnięta w wir kłamstw, intryg i zbrodni. Skrywający wiele tajemnic dom może się okazać zabójczy dla swojego nowego właściciela, a bohaterka od tej chwili nie może ufać już absolutnie nikomu.

Przeczytaj także

W rolach głównych zobaczymy znaną z "Riverdale" Camilę Mendes oraz Jessiego T. Ushera. Oprócz nich w filmie wystąpili: Cam Gigandet, Elliott Gould, Garfield Wilson, Nick Purcha i Briana Skye. Reżyserem jest Michael Scott, scenariusz zaś wyszedł spod pióra Davida Goldena. "Groźne kłamstwa" zadebiutuje na platformie Netflix już 30 kwietnia 2020 roku. 

Zobacz też: Top 25 - najlepsze thrillery w historii kinematografii 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.