Gwiazda „Avengers” zapowiedziała powrót jednej z poległych postaci

Sergiusz Kurczuk
10.10.2018 10:14
Gwiazda „Avengers” zapowiedziała powrót jednej z poległych postaci Fot. materiały promocyjne

W „Avengers: Infinity War” zginęło wielu superbohaterów. Fani zastanawiają się, którzy z poległych herosów powrócą do życia w „Avengers 4”. Jedna z gwiazd serii zapowiedziała powrót swojej postaci. 

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność! 

Fani filmowej serii o Avengers nie mogą doczekać się dalszych losów najpotężniejszych herosów MCU. Pod koniec „Infinity War” Thanos zabił bardzo wielu bohaterów pstryknięciem Rękawicy Nieskończoności. Przy życiu pozostali oryginalni członkowie grupy i garstka postaci zaprezentowanych w innych filmach Marvel Studios. Większość superbohaterów wprowadzonych w ciągu ostatnich kilku lat rozpłynęła się w powietrzu wraz z połową populacji wszechświata. To świadczyło o tym, że powrót takich postaci, jak Spider-Man, Black Panther, Doktor Strange, czy Strażnicy Galaktyki, to tylko kwestia czasu. Oczywiście reżyserzy filmu twierdzą, że polegli bohaterowie umarli naprawę i zapowiedziane sequele filmów o wyżej wymienionych herosach będą dziać się przed wydarzeniami z „Infinity War”. Najnowszy post na Isntagramie Zoe Saldany zdaje się jednak potwierdzać domysły widzów. 

„Avengers 4” - Gamora powróci?

Na Instagramie aktorki, która od 1. części „Strażników Galaktyki” wciela się w Gamorę, pojawiło się zdjęcie z planu dokrętek do „Avengers 4”. Saldana siedzi w charakteryzatorni, a na jej twarz nakładana jest charakteryzacja przybranej córki Thanosa. 

Zdjęciu towarzyszy hasztag #flashback, który sugeruje, że aktorka wystąpi w jednej z retrospekcji, ale nie oszukujmy się. Gdyby Marvel Studios wybiło teraz połowę swoich najpopularniejszych herosów, nie byłoby zbyt mądrym posunięciem. Fani są od dawna spokojni o los Gamory, ponieważ jedna z końcowych scen 3. części „Avengers” sugeruje, że dusza bohaterki żyje w jednym z Kamieni Nieskończoności.

„Avengers 4” - kiedy premiera? 

Na razie o fabule wiadomo niewiele. Fani snują teorie na podstawie grafik promocyjnych, informacji z planu zdjęciowego, a także zwiastuna kolejnego filmu Marvel Studios - „Captain Marvel”. Twórcy nie podali jeszcze tytułu „Avengers 4”, chociaż wciąż wypływają kolejne pomysły dotyczące tego tematu. Ostatnie plotki na ten temat wskazują, że film będzie nazywał się „Avengers: Last Avenger”. Najnowsze plotki sugerują też, że akcja produkcji rozegra się 5 lat po finale 3. części. Czy te doniesienia się potwierdzą? Przekonamy się niebawem. Film trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.