Gwiazda „Black Panthera” wyjawiła, kto z rodu T'Challi przeżył „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
25.07.2018 10:53
Black Panther|undefined Fot. kadr z filmu Black Panther

Angela Basset postanowiła zdradzić fanom, czy najbliżsi króla Wakandy przeżyli czystkę Thanosa. 

Końcówka „Avengers: Infinity War” wprawiła w osłupienie nawet tych widzów, którzy byli gotowi na pstryknięcie Thanosa. Fani MCU w końcu przełknęli, że wielu z ich ulubionych bohaterów zostało wymazanych z egzystencji. W powietrzu rozpłynął się również grany przez Chadwicka Bosemana król T'Challa czyli Black Panther. Widzowie zaczęli się jednak zastanawiać, co stało się z postaciami drugoplanowymi. Wiadomo, że Szalony Tytan zabił między innymi Nicka Fury'ego i Marię Hill, ale co z resztą, która nie pojawiła się w filmie braci Russo. Jednym źródłem wiedzy na ten temat byli twórcy i aktorzy wcielający się w nieobecnych bohaterów. Jedną z nich jest Angela Angela Basset, wcielająca się w Ramondę - matkę T'Challi. 

„Avengers: Infinity War” - czy Shuri i Ramonda przeżyły?

Aktorka występuje w filmie „Mission: Impossible - Fallout”. Przy okazji promocji 6. części serii z Tomem Cruisem w roli głównej, Angela Basset została zapytana przez portal Screen Rant o status jej bohaterki ze świata MCU. Okazuje się, że zarówno matka oraz siostra Black Panthera przeżyły czystkę Thanosa. 

Nie, ani ja, ani moja córka [nie zginęłyśmy]. Shuri jest bystrą dziewczyną z Wakandy, więc...

Ten krótki komentarz potwierdza tylko domysły fanów, że w  „Avengers 4” ponownie zobaczymy genialną siostrę Black Panthera graną przez Letitię Wright. 

„Avengers 4” - czy Shuri będzie nową Black Panther?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że w 4. części filmu o najpotężniejszych herosach świata zobaczymy nową postać w czarnym stroju z vibranium. Miałby nią zostać Shuri. Wright skomentowała nawet ten pomysł i nie ukrywa, że z chęcią wcieliłaby się w Black Panther. W komiksach siostra T'Challi zastępowała go w roli obrończyni Wakandy, kiedy został ciężko raniony przez Doctora Dooma. Poza tym Marvel Comics ma w planach wydać pierwszą solową serię poświęconą Shuri.

1 Fot. foto: Shuri #1

Być może przypuszczenia fanów okażą się prawdziwe i niedługo do Avengers dołączy nowa wersja Black Panther. 

Przekonamy się w maju 2019 roku, kiedy „Avengers 4” zadebiutuje na kinowych ekranach. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.