Gwiazda „Blade Runnera” poszukiwana przez policję w związku z kradzieżą

Natalia Hluzow
10.08.2018 19:30
Blade Runner|undefined Fot. Collection Christophel / RnB/EAST NEWS

Nowojorska policja tropi gwiazdę „Łowcy Androidów”’, która została przyłapana na kradzieży sprzętu i oprogramowania wartego 12 000 dolarów.

Losy gwiazd kultowych filmów bywają nieprzewidywalne i nie zawsze występ w jednym z najsłynniejszych dzieł światowej kinematografii prowadzi do międzynarodowej kariery jak w przypadku Harrisona Forda.

Sean Young, która w oryginalnym „Blade Runnerze” z 1982 roku wcielała się w postać Rachel, została przyłapana na kradzieży w jednym ze sklepów w Queens. Przemysłowe kamery w czwartek 9 sierpnia 2018 zarejestrowały, jak 58-letnia aktorka okrada sklep wraz z ze swoim towarzyszem. Jak wynika z szacunków firmy, para ukradła laptopy i oprogramowanie warte 12 tysięcy dolarów. 

Sean Young Blade Runner Fot. foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

„Blade Runner”: Sean Young i jej konflikty z prawem

Choć Sean Young prócz roli Rachel z „Blade Runnera” ma na swoim koncie także inne kreacje aktorskie, m.in. w „Ace Venturze”, „Diunie” czy „Wall Street”, a nawet rolę w „Alieniście” z 2018 roku, sama przyznaje, że po występie w słynnej produkcji sci-fi, jej kariera nieco przyhamowała. Być może dlatego na jej drodze pojawiły się problemy z prawem. W 1988 roku aktor James Woods oskarżył ją o nękanie, natomiast w 2012 roku została aresztowana po oscarowej imprezie za spoliczkowanie ochroniarza. Teraz, w związku z kradzieżą sprzętu i oprogramowania poszukuje jej policja.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.