Gwiazda „Gry o tron” zostanie gitarzystą Mötley Crüe w filmie Netfliksa „The Dirt”

Sergiusz Kurczuk
24.01.2018 11:30
Gwiazda „Gry o tron” zostanie gitarzystą Mötley Crüe w filmie Netfliksa „The Dirt” Fot. Everett Collection/East News

Netflix przygotowuje film o zespole Mötley Crüe. Do obsady dołączył aktor znany z „Gry o tron” oraz „Inhumans”. 

Glam metalowa grupa Mötley Crüe doczeka się filmu biograficznego. Produkcja zatytułowana „The Dirt” powstaje na podstawie książki pod tym samym tytułem. Za film odpowiedzialna jest platforma Netflix. W połowie stycznia 2018 informowaliśmy o nowym członku obsady. Perkusistę zespołu Tommy'ego Lee zagra raper Machine Gun Kelly. Potwierdzono również, że Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx. We frontmana Vince'a Neil'a wcieli się znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber. Pozostaje wakat na stanowisku gitarzysty.

Iwan Rheon jako Mick Mars

Jak donosi The Hollywood Reporter, w roli ostatniego członka Mötley Crüe zobaczymy aktora znanego z takich produkcji telewizyjnych jak „Gra o tron” czy „Inhumans”. Mowa o Iwanie Rheonie, który jest najbardziej znany szerszemu gronu jako odtwórca czarnych charakterów ze wspomnianych powyżej seriali. W hicie HBO Rheon zagrał sadystycznego Ramsaya Boltona, który przyprawiał widzów „Gry o tron” o dreszcze. Na szczęście poniósł zasłużoną karę za swoje bulwersujące pomysły.

W porażce ABC wcielił się natomiast w szalonego Maximusa, który postanowił obalić swojego brata i przejąć władzę nad kosmicznym odłamem ludzkości znanym jako Inhumans. 

„The Dirt” - kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu o pudel metalowcach zacznie się już w lutym 2018 roku. Papierowa biografia, na której oparto scenariusz, była bestsellerem. Wydano ją w 2001 roku, a prace nad filmem zaczęto już dwa lata temu. Co ciekawe, członkowie zespołu są współproducentami „The Dirt”. Nie trudno się domyślić, czemu czytelnicy tak chętnie sięgali po historię Mötley Crüe. Książka opisuje alkoholowe i narkotykowe ekscesy muzyków oraz ich romanse z celebrytkami.

Film pokaże nam barwne życie członków zespołu od momentu założenia grupy w 1981 roku, po moment wielkiego ogólnoświatowego sukcesu. Na razie nie podano kiedy możemy spodziewać się „The Dirt”. To nie jedyna filmowa biografia rockowej legendy, którą niebawem zobaczymy. Ciągle trwają prace nad produkcją „Bohemian Rhapsody” opowiadającą o zespole Queen. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.