Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" trolluje George’a Lucasa na Twitterze

19.09.2019 12:48
Mark Hamill|undefined Fot. . shutterstock.com

Mark Hamill uwielbia wchodzić w interakcję z fanami na Twitterze. Aktor dzieli się swoimi przemyśleniami i opowiada historie z planów filmowych.

Mark Hamill bardzo często dzieli się materiałami zza kulis "Gwiezdnych Wojen" i opowiada o tym, jak było na planie. Tym razem obiektem żartów stał się George Lucas. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym jest razem z Carrie Fischer, a w opisie odwołał się do popularnego reżysera.

Gwiazda "Gwiezdnych Wojen" trolluje George’a Lucasa na Twitterze

Premiera "Gwiezdnych Wojen: Skywalker. Odrodzenie" odbędzie się w 19 grudnia 2019 roku. Będzie to ostatnia, 9. część z sagi. W filmie wystąpią Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac i Adam Driver. Nie zabraknie również Marka Hamilla, który postanowił rozgrzać fanów przed premierą i zażartował z George'a Lucasa. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym widnieje podpis: "Zdjęcie zrobiono w chwili, kiedy Mark Hamill i Carrie Fischer dowiedzieli się, że Luke i Leia są rodzeństwem".

Przeczytaj także

Mark Hamill opatrzył to opisem:

ŹLE! Zdjęcie zrobiono w chwili, kiedy Carrie i ja po raz pierwszy zobaczyliśmy wyciąg bankowy George'a Lucasa.

Reakcja fanów była bardzo pozytywna. Internauci zachwycali się tym, jak Mark zaprzyjaźnił się z Carrie. Ponadto fani wciąż mają nadzieję, że aktor pojawi się w najnowszej części "Gwiezdnych Wojen". Hamill zdradził fanom, że prawdopodobnie pojawi się w filmie jako duch.

Zobacz także: Dzień „Gwiezdnych wojen”: W jakiej kolejności oglądać filmy sagi?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.