Gwiazda Marvela twierdzi, że Kristen Stewart powinna zagrać gejowskiego Kapitana Amerykę

10.09.2019 13:28
Kristen Stewart |undefined Fot. The Canadian Press/Associated Press/East News

Ostatnio Kristen Stewart wyznała, że jej seksualność wpłynęła na brak propozycji od Marvel Studios. Anthony Mackie, który gra Falcona, skomentował jej słowa.

W przeciągu ostatnich 10 lat w produkcjach Marvel Studios wystąpiła niezliczona ilość gwiazd wielkiego formatu. Produkcje sprawiły też, że mniej znani aktorzy osiągnęli status sław Hollywood. Znana z sagi "Zmierzch" Kristen Stewart wyznała w jednym z wywiadów, że nie została zaangażowana do żadnego filmu Marvela, ponieważ nie kryje się ze swoim homoseksualizmem. Jej wypowiedź skomentował Anthony Mackie. 

Kristen Stewart jako gejowski Kapitan Ameryka?

Na początku września Stewart w rozmowie z portalem Bazaar rozmawiała na temat swoich doświadczeń w przemyśle filmowym. Aktorka powiedziała między innymi, że publiczne okazywanie uczuć w stosunku do jej partnerki może przeszkodzić jej w angażu do wielkich hollywoodzkich produkcji, między innymi filmów Marvela.

Przeczytaj także

Aktorka wystąpiła niedawno w filmie "Seberg" u boku Anthony'ego Mackiego - gwiazdora, który wciela się w Falcona. Para udzieliła wywiadu dla Variety. Mackie zasugerował w nim, jaką postać mogłaby zagrać Stewart w produkcjach MCU.

Myślę, że powinna wcielić się w lesbijską wersję Falcona Kapitana Ameryki.

Falcon po wydarzeniach ukazanych w "Avengers: Endgame" przejął tarczę swojego przyjaciela. Steve Rogers wybrał go bowiem na swojego następcę. Znany z sarkastycznego poczucia humoru aktor postanowił zakpić sobie ze wszystkich konserwatywnych fanów Marvela, którym nie spodobał się pomysł, by nowym Capem była postać czarnoskóra. Postanowił więc podkręcić sytuacją, zmieniając przy okazji płeć i orientację seksualną granego przez siebie bohatera.

Przeczytaj także

Swoją drogą pomysł Mackiego idealnie nadaje się do nadchodzącego serialu animowanego, który trafi na platformę streamingową Disney+. Mowa o "What If?" - antologii, która przedstawi alternatywne losy bohaterów znanych z produkcji Marvel Studios.

Przeczytaj także

Czy Stewart dołączy kiedyś do MCU? W końcu twórcy uniwersum zapowiedzieli, że w przyszłości zobaczymy w końcu postacie otwarcie homoseksualne. W "Endgame" pojawił się pierwszy gej uniwersum. W "Eternals" zobaczymy natomiast pierwszego homoseksualnego superbohatera.

Przeczytaj także

"Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Anthony Mackie jako Falcon powróci w kolejnej produkcji, która trafi na Disney+ - powstającym serialu pod tytułem "Falcon and the Winter Soldier". Sam Wilson połączy siły z Buckym Barnesem i Agentką 13, by stawić czoła kolejnej intrydze Helmuta Zemo. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery serialu. "Falcon and the Winter Soldier"  znajdzie się w ofercie Disney+ w roku 2020.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Avengers" - co jedna z nieobecnych bohaterek robiła w czasie "Inifnity War" i "Endgame"?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.